Wintertrainingen
vanaf 30 oktober 2023 tot en met 25 februari 2024
|
|
Maandag |
16:00 - 17:00 |
Survivalrun Jeugd 10 t/m 13 jaar
Gevorderden |
Johan Vos |
17:00 - 18:00 |
Jongens U8 + U9 (2016 t/m 2018 mits 6
jaar) |
Ellen Evrengun + Suzan Rijswijk |
17:00 - 18:00 |
Meiden U8 + U9 + U10 (2015 t/m 2018
mits 6 jaar) |
Ellen Evrengun + Suzan Rijswijk |
17:30 - 18:30 |
Jongens U10 + U12 1e jaars (2014 +
2015) |
Martinus Ouwehand |
17:30 - 18:30 |
Jongens U12 2e jaars (2013) |
Gerda Kwakman |
17:30 - 18:30 |
Meiden U12 (2013/2014) |
Petra Lautenschutz + Aaike van der Lei |
18:30 - 19:30 |
Jongens U14 + U16 (2009 t/m 2012) |
Peter van Dijk + Aaike van der Lei |
18:30 - 19:30 |
Meiden U14 + U16 (2009 t/m 2012) |
Peter van Dijk + Aaike van der Lei |
19:00 - 20:30 |
Survivalrun 18+ |
Jeroen Koning |
19:30 - 20:45 |
U18 en ouder (2008 en ouder) |
Thomas Kok |
19:30 - 20:30 |
Werpgroep |
Eigen initiatief |
19:30 - 20:30 |
Bootcamp 16+ |
Jan Tuijp |
19:30 - 20:30 |
Looptraining 16+ |
Sandra Butter + Louis Lautenschütz |
Dinsdag |
18:00 - 19:15 |
Looptraining 16+ |
Wim Edam |
18:15 - 19:30 |
Survivalrun 14 t/m 18 jaar |
Cees Beets |
18:30 - 19:30 |
Looptraining MILA |
Paul Kraakman |
19:30 - 20:45 |
Survivalrun 16+ |
Martine Schilder, Leon van Montfort en Bastiaan van Bakergem |
19:30 - 20:45 |
Looptraining 16+ |
Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed |
Woensdag |
16:00 - 17:00 |
Survivalrun 8 t/m 11 jaar |
Melanie Lautenschütz, Monique Plat
|
17:00 - 18:00 |
Survivalrun 8 t/m 11 jaar |
Martin van Riessen, Wesley van Reisen |
17:30 - 18:30 |
Jongens U8 + U9 (2015 t/m 2018
mits 6 jaar) |
Esmee Rossenaar |
17:30 - 18:30 |
Meiden U8 + U9 (2015 t/m 2018 mits 6
jaar) |
Sharita Oor |
17:30 - 18:30 |
Jongens U12 1e jaars (2014) |
Annemarie Joosten + Jesse Joosten |
17:30 - 18:30 |
Jongens U12 2e jaars (2013) |
René Schilder + Timo Steinmets |
18:30 - 19:30 |
Meiden U12 (2013/2014) |
Rosy Veerman |
18:30 - 19:30 |
Jongens U14 (2011/2012) |
Niels Kwakman |
18:30 - 19:30 |
Meiden U14 (2011/2012) |
Niels Kwakman |
19:00 - 20:30 |
Survivalrun 18+ |
Jan Tuijp |
19:30 - 20:45 |
U16 en ouder (2010 en ouder) |
Thomas Kok, Danny Groot |
19:30 - 20:30 |
Werpgroep |
Eigen initiatief |
19:30 - 20:30 |
Bootcamp 16+ |
Rob Silven, Mariska Bond |
20:00 - 21:00 |
Trimgroep |
Theo Buijten |
Donderdag |
09:00 - 10:00 |
Looptraining 16+ |
Tini Zwarthoed, Margreeth Werkhoven |
16:00 - 17:00 |
Survivalrun beginners 8/9 jaar |
Sander Collet, Jeroen Garms |
18:00 - 19:15 |
Looptraining 16+ |
Wim Edam |
18:30 - 19:45 |
Survivalrun 13 t/m 18 jaar |
Cees Beets |
19:00 - 20:15 |
Looptraining MILA |
Paul Kraakman |
19:30 - 20:45 |
Looptraining 16+ |
Rick Westerdaal, Paul Kraakman |
Vrijdag |
09:00 - 10:00 |
Bootcamp |
Rob Silven |
09:00 - 10:30 |
Survivalrun 18+ |
Martine Schilder, Leon van Montfort |
19:00 - 20:00 |
G-team |
Diverse trainers |
Zaterdag |
9:30 - 10:30 |
Survivalrun beginners 8-11 jaar |
Jeroen Koning, Remco van Pooij Leon en Lynn van Vlaanderen |
10:00 - 12:00 |
Selectietraining Jeugd 10 t/m 14
jaar |
Emiel Joosten + Aaike van der Lei |
10:30 - 12:00 |
Survivalrun - 18+ |
Jan Tuijp |
Zondag |
|
Géén groepstrainingen |
|