Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  3de  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE 
T
E EDAM OP 14 MEI  2001

Jongens pup c 1000 meter Bal
Derek Handgraaf  4,30,6 21,46
Jan Tuijp  4,22,4 18,41
Jongens pup b 1000 meter Hoog
Job Veerman 4,30,2 0,85
Dirk Jan Tol 4,37,6 0,90
Sil Molenaar 5,04,6 0,90
Jesse Kaptein 5,01,2 0,90
Aron Mossel 4,40,9 0,90
Laurens Sombroek 4,12,1 0,85
Jim Leenders 4,41,3 1,00
jongens pup a 1000 meter Bal
Steffan Guijt 4,04,4 18,00
Jasper Lacunes 4,32,8 15,66
Geoff Mühren 4,16,0 31,72
Roelof Droffelaar 4,10,7 16,33
Danny Piet 4,29,7 24,89
Tony Arkes 3,48,5 28,05
Kees Slegt 3,46,6 14,94
Diederick Hakkers 4,01,3 22,84
Sjoerd Franzen 4,07,3 22,68
Dick van Zalinge 4,42,4 9,15
Luke de Boer 4,22,7 15,90
Theo Kwakman  3,57,1 28,49
jongens jun d  1000 meter Kogel
Frits Frederiks 3,31,5 6,26
Bouke Kuiper 3,50,0 5,38
Dominique Pankow 3,40,6 5,92
Thijs Mossel 3,51,2 4,65
Nick Jonk 3,32,7 5,29
Ben Leenders 3,56,9 5,46
Eddy Buys 3,46,0 6,30
Habbo Ties Hakkers 3,46,0 5,64
Nick Lagerburg 3,45,5 6,41
Randell Tunk 4,27,2 7,36
Maarten Tunk 3,17,3 9,58
Peter Jan Taam 4,14,7 6,58
jongens jun c 1000 meter Ver
Nick Bouman 3,11,3 4,71
Tim de Boer 3,42,9 2,90
Nico Zwarthoed 3,19,0 4,30
Roy Lagerburg 3,12,8 4,59
Cees Jan Conijn 3,50,6 4,14
meisjes pup c 1000 meter Bal
Nathalie Afriat   5,34,1 7,31
Rowan Duif   4,32,7 6,88
Corine Bond   4,50,9 8,44
Mandy Groot   5,12,3 16,26
Tjarda v.d. Spek   4,17,3 10,19
Kristel Veerman   6,53,1 8,81
Shanne Jonk   5,03,1 8,73
Martine van Zalinge   4,59,5 8,18
Gwendolyn Hakkers   5,25,9 10,84
Kim Biesterveld   5,17,5 10,87
Denise Molenaar   6,51,0 8,21
Luka-Lome Ruyter   5,35,2 5,73
Jeanine Mey   4,42,4 10,43
Sandra van Zelst   6,11,2 8,54
Elke Oudejans   5,32,9 10,15
meisjes pup b 1000 meter Bal
Marleen Molenaar 4,23,2 10,73
Anouk Lagerburg 4,15,9 12,93
Lianne Kwakman 5,27,1 10,12
Josien Wolthuizen 4,56,7 15,23
Lieke Beunder 4,47,5 9,18
Leonie Koorn 4,58,5 21,05
Sophie Kemper 6,12,3 9,79
Jody Conijn 4,39,6 15,79
Rosa Krikke 4,00,7 14,81
Lisanne Eeltink 5,39,2 11,55
Sandra Kwakman 4,16,9 16,69
Laura van Rees 4,34,1 12,39
Anne Koning 4,41,9 17,82
meisjes pup a 1000 meter Hoog
Charlotte Taman 4,44,4 0,85
Nienke Klok 5,42,9 0,85
Francien Severeens 5,05,2 0,85
Elise Tump 4,26,6 0,90
Marianne Schut 5,22,3 1,00
Danique Buijs 4,06,9 0,95
Dominique Afriat 6,39,7 0,85
Kelly Duif 5,12,4 0,95
Bonnie Taam 4,33,1 0,90
Leonie Schilder 3,37,2 1,10
Didi v.d. Spek 3,43,4 1,10
Kim Plat 4,34,8 1,00
Sofie Keijzer 4,13,7 1,00
Floor Tunk 4,27,8 1,15
Hanneke Molenaar 3,46,4 1,10
Angela Biesterveld 4,18,7 0,95
Diane Kwakman 4,18,4 0,95
Caroline Kunst 3,44,3 1,20
Dianne Beekelaar -- 0,80
Caren Tol 4,18,0 1,05
Karlien Bruidegom 4,15,1 1,05
Isabel Kras 4,59,9 1,15
Geraldine Kemper   4,10,1 1,15
Suzanne Koning -- 0,95
meisjes jun d 1000 meter Kogel
Karin Leber 3,40,8 6,30
Gudy Zwarthoed 3,49,1 --
Karin Conijn -- 6,98
Madelein van Twisk 3,48,6 6,46
Mandy Arkes 4,04,1 8,07
Nadine Kolijn 4,03,2 8,66
Anna Krikke  3,34,7 8,27
Jip Broeks 4,12,3 6,50
Marilou Kras 5,05,6 5,61
Marloes Roos  3,55,6 7,95
Marian Molenaar  3,47,1 7,46
Meike van Hoogenhuyze 3,49,6 7,24
meisjes jun c 1000 meter Ver
Nienke van Hoogenhuyze  3,44,1 3,36
Annemarie Dorland 3,37,7 3,29
Jitske Kuiper 3,34,8 3,56
Joyce Keizer 3,49,8 3,79
Veerle van Balen 3,34,2 3,84
Sharon Plat -- 3,21
meisjes jun b 1000 meter Ver
Leontien Dorland 3,48,4 3,87
meisjes jun a 1000 meter Ver
Irma Boogaard 4,03,3 3,92
Linda Verniers 3,32,8 4,05
Dames   Ver
Suzanne Kes 3,79

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0