Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  4e  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 26 MEI  2003

 

Meisjes Pup C 40 Meter Kogelstoten
Esther Vane 8,5 3,50
Shenou Wieferink 9,4 3,42
Whitney Tol 9,9 3,31
Lian Slot 7,9 3,56
Anne Molenaar 7,7 6,34
Marjolein Roos 9,9 3,48
Jolijn Buren 9,3 4,20
Esmee de Leng 7,8 3,50
Susan Kok 7,8 4,32
Lindy Kamst 9,3 5,25
Juliette Silven 8,2 4,30
Kathelyn Mol 8,1 3,62
Marit Biesterveld 8,5 4,19
Marinde Bond 8,3 3,68
Anne C. Molenaar 8,4 3,15
Noelle de Boer 8,2 4,34
Kelly Zijlstra 9,6 3,71
Bregje Bouma 9,5 2,80
Maggy Reynen 10,2 2,50
Merel Oly 7,9 4,08
Tessa Binken 7,7 4,12
Mariska Tuyp 8,8 4,11
Brit Hillaert 8,7 2,48
Jessie Lof 9,1 3,40
Bo Stevense 11,7 3,72
Meisjes Pup B 40 Meter Hoogspringen
Martine Bak 8,7 0,85
Milou Rossenaar 7,2 1,05
Eline Ruck 8,0 0,95
Celine Bond 7,8 0,90
Danielle Kalk 8,3 0,95
Lisanne Bleeker 8,3 0,75
Manon Conijn 7,9 0,90
Sandra van Zelst 7,8 0,95
Tess Keyzer 8,1 0,90
Lyanne Molenaar 8,1 0,85
Meisjes Pup A 60 Meter Balwerpen
Lieke Beunder 10,8 16,83
Martine van Zalinge 10,7 19,12
Larissa Pankow 11,1 18,37
Kim v.d. Velden 11,3 17,48
Danielle Mooyer 12,1 13,90
Mandy Groot 9,2 35,09
Priscilla Roskam 11,3 17,06
Shanne Jonk 11,2 8,23
Anouk Lagerburg 10,0 22,12
Sophie Kemper 11,7 14,27
Sandra Kwakman 10,0 24,67
Lianne Kwakman 11,0 21,50
Janine Zwarthoed 10,5 14,10
Jannah de Roos 10,6 21,04
Rosa Krikke 9,2 26,29
Kristel Veerman 15,5 10,33
Tjarda van der Spek 9,9 22,54
Kim Biesterveld 11,3 20,98
Marina Molenaar 11,2 12,25
Annemiek Silven 10,8 20,31
Denise Molenaar 11,8 9,85
Lucia Latjes 10,6 11,56
Rowan Duif 10,0 12,67
Meisjes Jun D 60 Meter Discuswerpen
Hanneke Molenaar 9,4 18,56
Ottelien Dorland 10,4 11,46
Nienke Klok 11,7 4,57
Kim Plat 10,5 13,48
Leonie Schilder 9,0 16,25
Floor Tunk 9,1 20,84
Didi van der Spek 9,0 14,80
Denise Groot 8,8 15,06
Elise Tump 10,8 12,04
Lisa Molenaar 10,6 13,23
Trischa Aberkrom 12,3 10,29
Angela Biesterveld 9,3 13,70
Diane Kwakman 10,6 21,41
Isabel Kras 10,7 13,19
Caroline Kunst 9,7 15,43
Francien Seeverens 11,5 8,34
Geraldine Kemper 8,8 26,40
Meisjes Jun C 80 Meter Discuswerpen
Karin Leber 11,7 20,76
Mandy Arkes 12,6 19,94
Marian Molenaar 12,2 9,35
Lonneke Bruidegom 12,7 12,25
Jongens Pup C 40 Meter Kogelstoten
Danny Kaars 8,0 5,25
Stan Mangelmann 8,7 4,60
Niels Kwakman 8,4 4,49
Joppe Terpoorten 7,7 5,35
Tom Keyzer 8,9 3,29
Roy Bakker 8,1 4,04
Jongens Pup B 40 Meter Balwerpen
Thomas Kwakman 7,3 22,22
Koen van Raalte 7,3 18,74
Ricardo Aberkrom 7,4 19,13
Wesley Zwarthoed 7,5 21,29
Pepijn Berkenbosch 7,2 25,40
Robert Beversen 8,0 18,60
Abanoub Khamis 8,9 10,35
Ron Schilder 7,8 17,31
Jongens Pup A 60 Meter Kogelstoten
Tom Schilder 10,6 7,49
Jan Jaap Schokker 10,8 6,97
Aron Mossel 10,5 6,16
Job Veerman 9,5 8,16
Bas Cavadino 10,8 5,20
Robbert Sier 10,1 6,66
Sil Molenaar 11,1 7,14
Jordy Schilder 12,5 5,50
Julius Bout 10,2 6,03
Jacco Tol 10,1 7,29
Bouke Bouma 11,4 4,29
Rob Tol 11,4 7,02
Laurens Sombroek 9,7 7,26
Jim Leenders 10,6 6,56
Michiel Westerneng 10,5 6,09
Danny Kok 11,0 6,02
Jan Tuijp 10,6 5,92
Jongens Jun D 80 Meter Discuswerpen
Geoff Muhren 12,5 17,53
Tony Arkes 12,3 16,59
Diederick Hakkers 13,6 12,65
Dick van Zalinge 15,4 8,09
Luke de Boer 11,9 17,70
Kees Slegt 14,1 10,91
Theo Kwakman 12,3 16,81
Danny Piet 12,2 15,51
Jongens Jun C 100 Meter Discuswerpen
Maarten Tunk 12,8 32,90
Dominique Pankow 14,8 25,66
Nick Lagerburg 14,6 23,77
Jack de Boer 18,2 16,74
Habbo Ties Hakkers 15,9 16,98
Jaap Dirk Tump 15,5 15,80
Eddy Buijs 14,1 22,11
Thijs Mossel 14,3 14,94
Dave Bouman 14,6 15,28
Nick Jonk 12,6 16,06
Ben Leenders 13,3 18,10
Jongens Jun B 100 Meter Discuswerpen
Nick Bouman 12,5 29,46
Tim de Boer 15,5 17,08
Roy Lagerburg 12,2 18,98
Jongens Jun A 100 Meter Discuswerpen
Thomas Tol 14,3 10,99
A-Team       100 Meter Discuswerpen
Rens de Haan 14,5
Senioren   100 Meter Discuswerpen
Rene Schilder 12,8 20,82
Diana van Rooijen 12,7 26,52
Suzanne Kes 15,5 24,47
Linda Verniers 14,6
Manfred Mooyer 28,68
Thomas de Lange 28,36
Cees Beets 28,47
Martijn Baart 34,10

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0