Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  4e  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 1 Juni 2005

 
Meisjes Pup C 40 Meter Kogelstoten
Marjolein Visser 8,5 3,41
Ashley Klouwer 9,1 4,88
Sara Lof 12,4 3,17
Amy Keijzer 7,4 3,48
Marieke ten Have 8,4 2,84
Lisanne v.d. Lustgraaf 8,1 2,79
Arianne Oor 9,2 2,48
Rianne Smits 8,4 4,39
Rianne Kalk 8,5 4,42
Marit Wagterveld 8,6 3,87
Lysanna Grootendorst 8,1 2,90
Loraine Tol 7,5 4,77
Lisa v.d. Kolff 8,2 3,67
Laura Karregat 8,8 4,86
Ayonne van Oort 7,4 4,23
Femke Hooijberg 8,3 4,12
Paulien Kok 8,1 3,38
Fabiënne Détant 7,9 4,30
Meisjes Pup B 40 Meter Hoogspringen
Nina Kras 7,7 0,90
Kim Gomersbach 7,3 0,90
Kim Hofman 8,6 0,85
Maite van Dongen 8,5 0,80
Manouk v.d. Lustgraaf 7,8 0,95
Marinde Bond 7,2 0,95
Nanouk de Leng 8,2 0,85
Mariska Tuijp 7,8 0,90
Veronique de Jong 8,0 0,95
Monique Schokker 7,3 0,95
Sophie Klaver 7,7 0,90
Iris Kaptein 7,8 0,85
Irene Droffelaar 8,4 0,80
Michelle v.d. Wal 9,8 0,85
Ilona Out 7,8 0,85
Erin Vermeulen 8,5 0,90
Ellen Kwakman 8,1 0,90
Désiree Bak 0,0 0,80
Daphne Veerman 6,8 1,05
Bregje Bouma 7,6 0,90
Jessie Lof 7,8 1,00
Aliza Kroon 8,2 0,95
Meisjes Pup A 60 Meter Balwerpen
Bibi Bond 12,2 12,70
Mariëlle Oor 12,1 13,85
Jolijn Buren 13,8 15,83
Janine Schuitemaker 10,3 17,20
Feykje Mosch 10,0 20,10
Esther Vane 10,7 12,19
Micky Karsten 10,9 10,35
Debby v.d. Berg 12,6 17,00
Celine Bond 10,6 18,74
Anne Molenaar 10,1 28,48
Anne C. Molenaar 11,2 11,76
Esmee de Leng 10,9 16,89
Rebecca de Leng 11,3 16,03
Sanne Bouwes 11,4 9,10
Alissa Sier 12,1 13,29
Daniëlle Kalk 10,9 25,33
Daniëlle van Dijk 11,9 13,05
June Purkins 10,1 24,39
Lyanne Molenaar 10,6 19,79
Manon Conijn 11,0 28,77
Martine Bak 12,3 12,42
Milou Rossenaar 10,0 27,53
Valentina Cavadino 10,4 23,08
Susan Kok 10,7 20,31
Sandra van Zelst 10,9 16,48
Meisjes Jun D 60 Meter Discuswerpen
Anne-Sophie Koning 9,2 14,94
Tamara van Dijk 10,0 13,69
Romy Karregat 10,0 11,79
Priscilla Roskam 10,9 10,31
Martine van Zalinge 10,0 12,06
Marina Molenaar 10,0 9,88
Lucia Latjes 9,9 7,34
Tjarda v.d. Spek 8,9 11,43
Celine de Jong 10,0 8,39
Mandy Groot 8,5 27,26
Annemiek Silven 9,6 15,02
Angela Tol 10,4 11,22
Sophie Kemper 9,6 15,90
Sandra Kwakman 9,5 20,22
Rosa Krikke 8,3 15,91
Marion Kwakman 11,2 14,97
Lianne Kwakman 10,6 13,12
Anouk de Koning 8,7 20,21
Janine Zwarthoed 9,8 14,11
Lysanne Heuft 10,3 13,40
Larissa Pankow 10,4 12,10
Meisjes Jun C 80 Meter Discuswerpen
Leonie Schilder 11,1 16,62
Didi v.d. Spek 11,1 18,38
Floor Tunk 12,3 22,39
Geraldine Kemper 10,8 24,95
Trischa Aberkrom 14,0 14,24
Elise Tump 13,2 11,28
Delilah Hendriks 12,3 10,65
Anita Karregat 11,9 23,66
Caroline Kunst 12,1 19,24
Meisjes Jun B 80 Meter Discuswerpen
Karin Leber 14,1 26,18
Jongens Pup C 40 Meter Kogelstoten
Pim de Lange 8,7 3,93
Sybren Molenaar 9,3 3,15
Niels Vink 7,8 3,65
Jelle Mars 8,3 4,22
Wietger Mosch 8,7 4,78
Koen de Boer 7,4 4,62
Job de Nijs 8,7 4,03
Stefan Schokker 9,9 3,03
Mike Kaars 8,4 3,00
Remon Kraakman 7,6 2,50
Vince Kaars 8,2 3,92
Johan Ouwehand 7,4 5,36
Hugo van Montfort 7,4 4,63
Kevin Vlaar 10,1 3,51
Abe Bouma 10,1 2,86
Björn Groot 9,1 3,35
Jesse de Wringer 8,7 4,80
Tim Bökenkamp 8,6 5,99
Jongens Pup B 40 Meter Balwerpen
David Langerveld 9,1 12,43
Robbert Plat 8,0 10,42
Niels Kwakman 7,3 24,24
John Schilder 7,4 26,16
Mart Stijvers 8,0 17,54
Maarten ten Have 7,6 17,51
Jur Koning 7,6 13,00
Darren Tol 8,8 11,30
Christian Sier 8,2 11,13
Jannes Boonstra 7,6 16,48
John Lansen 8,5 17,57
Leon van Essen 8,8 8,12
Connor Schilder 8,3 13,77
Jongens Pup A 60 Meter Hoogspringen
Berry Kwakman 9,5 1,15
Martin Schokker 10,5 1,00
Mark Buijs 12,9 0,90
Jim van Keulen 11,3 0,00
Jens Karsten 11,4 0,90
Jan Rekelhof 9,6 1,15
Danny Kaars 10,5 1,10
Conrad Schilder 10,9 1,00
Joppe Terpoorten 10,5 1,15
Thomas Kwakman 10,0 1,20
Robin Conijn 11,3 0,80
Sam de Boer 10,6 0,90
Patrick Schans 10,8 0,95
Nick Veerman 11,4 1,00
Stefan v.d. Wal 10,0 1,25
Ron Schilder 10,9 0,95
Ricardo Aberkrom 10,0 0,95
Pepijn Berkenbosch 9,8 1,15
Luuk van Essen 10,9 1,10
Koen van Raalte 9,9 1,00
Alex Kruger 11,6 0,00
Jongens Jun D 80 Meter Discuswerpen
Danny Kok 13,4 13,36
Bas Cavadino 13,9 11,87
Jesse Kaptein 12,7 17,44
Jim Leenders 12,7 13,97
Laurens Sombroek 11,6 16,15
Aron Mossel 12,3 17,49
Jan Tuijp 12,3 14,69
Martin Schokker 14,0 10,78
Max Kramer 13,9 12,82
Menno Breider 14,0 9,02
Luc Zuidervaart 14,7 7,44
Jan Manschot 13,4 15,16
Bouke Bouma 13,6 7,19
Jongens Jun C 100 Meter Discuswerpen
Jan Kes 18,6 14,10
Theo Kwakman 14,2 27,18
Jasper Breider 17,1 12,82
Luke de Boer 13,2 23,48
Jongens Jun B 100 Meter Discuswerpen
Thijs Mossel 13,2 15,35
Nick Jonk 12,4 13,14
Eddy Buijs 13,3 20,98
Dominique Pankow 13,3 30,45
Ben Leenders 13,0 20,68
Danny Groot 11,8 28,79
Jongens Jun A 100 Meter Discuswerpen
Nick Bouman 13,0 25,70
Senioren 100 Meter Discuswerpen
Manfred Mooyer   30,58
Thomas de Lange   27,66
Mirjam Aberkrom   33,71
Erwin Bökenkamp 13,2 27,10
Jörn Gorter  14,0 27,27
Cees Beets    28,48
Martinus Ouwehand 13,3  
Rens de Haan 13,5  

 

 


 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0