Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2021

 
<<<

UITSLAG 8e WEDSTRIJD ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 19 september 2021

>>>
Open OJC
Meisjes Pup D40mVerBal600m
Fayline Groot8,262,234,612.29,76
Emmy Jonk9,062,166,693.10,09
Lexi Knook8,662,497,932.44,88
Lara Bellis9,631,965,10
Mia Helgering10,032,008,49
Meisjes Pup C40mVerBal600m
Dalila Oukhanim7,652,7014,442.23,30
Isabella Groot7,352,456,942.22,01
Elin Zwarthoed8,892,138,032.58,91
Fiene Rob8,502,247,832.41,46
Juliette Schellevis7,842,6311,922.23,89
Evi Voorthuijzen7,592,8813,172.26,36
Meisjes Pup B40mVerKogel1000m
Anne Smit7,203,174,544.01,60
Golsa Bakhtiar7,652,603,794.33,82
Maily Kooiman8,852,362,974.53,68
Saar Smits7,972,993,794.22,79
Naomi Jørgensen7,373,414,844.18,39
Meisjes Pup A60mHoogBal1000m
Fem van Riesen10,641,0010,014.18,61
Fenna Karregat11,340,9018,254.15,07
Fien Klein9,881,0015,303.59,34
Naomi Tol9,661,0523,283.52,89
Anouk Nieuweboer11,171,0015,974.32,06
Mylène van Riesen11,140,9016,424.35,17
Norah Steur12,271,0014,175.18,90
Juliet Jonk10,451,1017,683.51,00
Lindsey de Boer10,460,9510,434.27,81
Sarah Veerman10,101,0512,573.57,23
Asa Bakhtiar11,690,8513,335.06,27
Britt Schilder10,581,0518,084.33,65
Esmee Abma11,330,9514,914.52,97
Tamara Lautenschutz10,401,0517,884.25,64
Kyara van der Moolen10,741,109,434.53,02
Kim Klouwer11,20NM12,334.26,81
Meisjes Jun D60mHoogKogel1000m
Sarah Smit8,971,407,03
Malou Jørgensen9,541,156,423.55,08
Britt Borgman9,778,32
Norah Visser11,011,105,914.15,33
Katja Lautenschutz9,981,208,264.38,64
Nora de Rijk9,141,307,493.43,57
Sterre Kuipers9,281,308,083.34,20
Fiene Jonk10,071,407,563.40,18
Saar Warger8,831,459,564.15,63
Lily Cool11,111,004,624.46,26
Meisjes Jun C80mVerSpeer800m
Liz Jonk13,543,87+0,320,073.00,66
Ilse Tol13,133,45+0,613,973.01,18
Layla S'khairi12,943,22-0,213,993.18,26
Zoë Voorthuijzen11,42
Vrouwen U18100mVerSpeer800m
Esmee Keizer16,113,87+1,122,293.22,20
Jongens Pup D40mVerBal600m
Brandon Tol8,782,2810,372.55,52
Jongens Pup C40mVerBal600m
Vic Rijswijk8,622,3112,572.46,72
Alex Buijs8,902,138,044.02,68
Max Knook7,982,4512,612.24,76
Lenn Diepenhorst8,573,0010,952.31,88
Floris Schouten8,432,3816,352.36,20
Wouter ten Hagen8,252,379,582.35,91
Simon Bien8,162,5811,382.46,32
Jongens Pup B40mVerKogel1000m
Sebas Garms8,382,743,064.44,55
Ryan Runderkamp8,512,326,085.43,57
Stef Leeflang2,903,674.38,54
Joey Kwakman7,763,002,505.09,40
Morris Stenvers7,802,984,774.37,20
Berend Koole7,013,264,953.53,91
Brenn Atherton7,922,434,215.16,07
Marijn Warger7,962,843,564.07,93
Youri Schilder7,823,203,584.03,37
Jongens Pup A60mHoogBal1000m
Wilko Barneveld11,610,909,844.34,00
Finn Diepenhorst11,271,0022,684.55,33
Vince Konijn11,181,0019,534.52,45
Tymen Visser10,431,0022,624.16,21
Rowan Jonk12,180,9519,535.05,46
Thijs Bien10,601,0019,394.28,89
Jongens Jun D80mHoogKogel800m
David Visser12,531,305,893.39,29
Jamie Schilder15,071,104,524.56,89
Jongens Jun C100mVerSpeer800m
Jamie Veerman15,023,95+0,624,752.38,40
Mannen U18100mVerSpeer800m
Sem Vredevoort13,214,99+1,738,312.28,31
Jelle Buikman14,024,48+1,612,712.40,91
Emiel Joosten12,515,18+1,630,912.27,48
Jur Bakker12,145,68+0,938,772.27,03
 
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0