Algemeen A.V. Edam
Algemeen
Zomertrainingen
vanaf 2 maart tot en met 1 november 2020
 
Maandag
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A1 (2010) Rosy Veerman
17:30 - 18:30 Meiden pupillen A2 (2009) Petra Lautenschütz, Margreeth Werkhoven
17:30 - 18:30 Meiden pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Sharita Oor
17:30 - 18:30 Jongens pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Annemarie Joosten, Emiel Joosten
17:30 - 18:30 Meiden pupillen B (2011) Arianne Oor
17:30 - 18:30 Jongens pupillen B (2011) Annemarie Joosten, Emiel Joosten
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A (2009/2010) Gerda Kwakman
18:30 - 19:30 Meiden junioren D (2007/2008) Peter van Dijk
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2007/2008) Niels Kwakman
19:15 - 20:30 Survivalrun (gevorderden) Bart Daalhuisen
19:30 - 20:30 Meiden en jongens junioren C en ouder (2006 en ouder) Thomas Kok
19:30 - 20:30 Bootcamp 16+ Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Looptraining 16+ Sandra Butter, Johan Buijs
Louis Lautenschütz
Dinsdag
18:00 - 19:15 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 19:30 Looptraining jeugd 10 t/m 16 jaar Michiel van Oort, Marianne Smits
19:15 - 20:30 Survivalrun 13 t/m 16 jaar - instroomclinic's Cees Beets
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van den Berge
19:30 - 20:45 Survivalrun 16+ -  instroomclinic's Martine Schilder, Leon van Montfort
Louis Lautenschutz, Bastiaan van Bakergem
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Louis Zwarthoed
Woensdag
14:00 - 15:00 Survivalrun 7 t/m 10 jaar -  instroomclinic's Melanie Lautenschütz, Monique Plat
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A1 (2010) Rosy Veerman
17:30 - 18:30 Meiden pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Femke Guit
17:30 - 18:30 Jongens pupillen C en mini (2012/2013/2014 mits 6 jaar) Annemarie Joosten, Emiel Joosten
16:30 - 17:30 Meiden pupillen A2 (2010) Petra Lautenschütz, Margreeth Werkhoven
17:30 - 18:30 Meiden pupillen B (2011) Arianne Oor
17:30 - 18:30 Jongens pupillen B (2011) Sharita Oor
17:30 - 18:30 Jongens pupillen A (2009/2010) René Schilder
18:30 - 19:30 Meiden junioren D (2007/2008) Peter van Dijk, Jur Bakker
18:30 - 19:30 Jongens junioren D (2007/2008) Ricardo Aberkrom
19:00 - 20:30 Survivalrun gevorderden Jan Tuijp
19:30 - 20:30 Junioren C en ouder (2006 en eerder) Thomas Kok, Ricardo Aberkrom
Jack Tuijp
19:30 - 20:30 Bootcamp Mariska Bond, Rob Silven, Natasja Steur
20:00 - 21:00 Trimgroep Theo Buijten
Donderdag
09:00 - 10:00 Looptraining 16+ Tini Zwarthoed, Margreeth Werkhoven
16:15 - 17:30 Survivalrun 7 t/m 10 jaar (ledenstop) Johan Vos
18:00 - 19:15 Looptraining 16+ Wim Edam
18:30 - 20:30 Survivalrun 10 t/m 12 jaar (ledenstop) Cees Beets, Monique Plat
19:00 - 20:15 Looptraining MILA Kees van den Berge
19:00 - 20:30 Survivalrun gevorderden Cees Beets
19:30 - 20:45 Looptraining 16+ Rick Westerdaal, Paul Kraakman
Vrijdag
09:00 - 10:00 Bootcamp Ricardo Aberkrom
09:00 - 10:30 Survivalrun (Beginners) Martine Schilder, Leon van Montfort
19:00 - 20:00 G-team Michiel van Oort, Magreeth Werkhoven
Tini Zwarthoed, Eugenie Buhrs
Niels Kwakman, Wim Riechelmann
Marielle Oor, Yoran van Oort
Romy Bökenkamp, René Tol
Yvonne Bond, Elsa Kwakman
Zaterdag
10:00 - 11:00 Krachttraining MILA vacant
10:00 - 12:00 Kogelslingeren Erwin Bökenkamp
10:30 - 12:00 Survivalrun - 16+ Jan Tuijp
Zondag
Géén groepstrainingen
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0