Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2021

 
<<<

UITSLAG 2e WEDSTRIJD ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 19 MEI 2021

>>>
OJC Avond
Meisjes Pup D40 mtrVer600 mtr
Fayline Groot9,121,502.57,69
Emmy Jonk9,951,503.24,60
Maartje Hoogerdijk10,871,183.40,00
Lexi Knook9,541,583.01,39
Chelsey van Horn9,211,203.36,49
Lara Belles10,101,323.11,40
Meisjes Pup C40 mtrVer600 mtr
Lucía Ouwehand10,361,793.24,01
Dalila Oukhanim8,472,462.29,35
Nora Jansen10,012,372.59,32
Sarah de Boer12,111,344.28,26
Fenna Everaars9,171,083.13,77
Isabella Groot7,912,002.25,05
Kim Verhoeven8,482,492.53,75
Senna van 't Hull9,401,653.35,18
Elin Zwarthoed9,711,453.16,81
Norah Kras9,132,072.51,96
Fiene Rob9,162,693.00,94
Juliette Schellevis8,141,952.25,70
Meisjes Pup B40 mtrVer600 mtr
Anne Smit7,622,952.25,01
Golsa Bakhtiar7,942,202.38,94
Lorin Yildirim10,581,603.49,06
Maily Kooiman9,372,402.45,08
Saar Smits8,602,352.39,12
Naomi Jørgensen7,862,852.33,86
Feline Veerman9,151,803.06,81
Meisjes Pup A60 mtrHoog600 mtr
Evi Jansen11,270,952.47,88
Fem van Riesen11,142.21,74
Janice Tol10,952.36,86
Fenna Karregat10,820,902.17,59
Fien Klein9,922.21,55
Naomi Tol10,041,202.20,35
Anouk Nieuweboer11,450,952.20,09
Mylène van Riesen11,270,952.23,37
Norah Steur12,551,002.55,55
Juliet Jonk10,331,102.04,89
Lindsey de Boer11,020,902.26,72
Sarah Veerman10,470,852.15,55
Asa Bakhtiar12,070,802.49,52
Britt Schilder10,181,052.26,46
Esmee Abma11,111,002.27,70
Tamara Lautenschutz10,300,952.20,93
Kyara van der Moolen11,401,152.41,98
Leanne Beuving12,953.26,25
Meisjes Jun D60 mtrVer600 mtr
Lisa Koning11,113,072.37,69
Sarah Smit9,023,972.05,37
Monica Schilder10,802,672.35,67
Malou Jørgensen10,353,062.13,74
Louise Laan11,302,322.25,50
Britt Borgman10,633,282.18,12
Norah Visser11,322,412.20,35
Katja Lautenschutz9,973,022.25,36
Nora de Rijk9,393,522.03,38
Shanna Tuijp11,332,633.05,78
Youssra S'khairi10,073,082.22,94
Sterre Kuipers9,183,261.55,48
Fiene Jonk10,003,551.57,50
Saar Warger8,584,262.05,72
Ly-Ann Theunis10,962,462.59,37
Lily Cool11,502,212.37,39
Meisjes Jun C80 mtrHoog600 mtr
Helen Smit13,692.29,43
Liz Jonk13,792.08,59
Ilse Tol13,332.04,64
Ivy Kooiman14,652.24,06
Layla S'khairi12,852.21,59
Zoë Voorthuijzen11,752.04,01
Lynn Veerman13,822.32,80
Vrouwen U18100 mtrHoog600 mtr
Esmee Keizer15,84-0,32.32,49
Vrouwen U20100 mtrHoog600 mtr
Jongens Pup D40 mtrVer600 mtr
Brandon Tol9,712,292.56,79
Jongens Pup C40 mtrVer600 mtr
Vic Rijswijk8,982,252.58,30
Max Knook8,652,372.29,93
Sjaak Hoogerdijk8,881,712.52,73
Tim Jonk9,892,173.23,85
Mike Buijs8,822,203.13,32
Jongens Pup B40 mtrVer600 mtr
Sebas Garms8,742,472.47,41
Ryan Runderkamp8,572,513.11,46
Stef Leeflang8,542,692.28,55
Kick Laan8,802,312.47,35
Luuk Bond8,752,403.05,77
Joey Kwakman8,262,822.33,89
Morris Stenvers8,432,442.46,89
Berend Koole7,482,912.15,31
Jamie van der Sluijs8,952,423.04,52
Brenn Atherton8,492,002.51,14
Marijn Warger8,552,372.28,79
Lucas Runderkamp8,791,942.53,93
Youri Schilder8,582,622.31,36
Jongens Pup A60 mtrHoog600 mtr
Wilko Barneveld12,070,802.35,35
Daniël Khamis13,060,803.14,72
Vince Konijn11,780,952.34,36
Tymen Visser11,341,002.29,60
Rowan Jonk12,780,952.55,94
Rick Tol12,882.46,74
Amir Usman17,100,704.07,53
Jongens Jun D80 mtrVer600 mtr
David Visser13,333,372.07,30
Jamie Schilder15,702,542.43,95
Lucas Laan13,852,872.38,74
Jongens Jun C100 mtrHoog600 mtr
Jamie Veerman16,09-0,32.01,19
Mannen U18100 mtrHoog600 mtr
Sem Vredevoort13,35-0,31.46,43
Jelle Buikman14,63-0,31.58,30
Emiel Joosten12,73-0,31.47,05
Jur Bakker12,45-0,3
Leandro Ouwehand12,84-0,32.00,81
Mannen U20100 mtrHoog600 mtr
Marnix Kolkman11,39-0,31.37,05
 
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0