Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN
Baanwedstrijden AV Edam
<<<

UITSLAGEN 2021

 
<<<

UITSLAG 3e WEDSTRIJD ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 6 juni 2021

>>>
Open OJC
Meisjes Pup D40mVerBal600m
Fayline Groot8,382,125,532.36,82
Emmy Jonk9,771,586,473.32,87
Maartje Hoogerdijk10,291,573,973.37,58
Lexi Knook9,051,976,042.56,16
Chelsey van Horn9,021,518,143.34,28
Lara Bellis9,732,003.08,76
Meisjes Pup C40mVerBal600m
Lucía Ouwehand9,772,054,633.16,93
Dalila Oukhanim8,232,539,492.35,29
Nora Jansen9,132,306,683.12,84
Sarah de Boer12,531,615,515.26,38
Fenna Everaars8,951,784,443.13,79
Isabella Groot7,702,0610,872.20,99
Fiene Rob8,792,027,962.59,25
Juliette Schellevis8,012,587,502.22,13
Meisjes Pup B40mHoogBal1000m
Golsa Bakhtiar7,880,8010,914.44,26
Lorin Yildirim9,49NM12,137.08,28
Maily Kooiman9,600,8011,33
Saar Smits8,280,9010,604.35,84
Naomi Jørgensen7,641,0013,244.24,39
Feline Veerman8,790,808,435.31,93
Meisjes Pup A60mVerKogel1000m
Evi Jansen11,032,854,325.11,66
Fem van Riesen10,633,022,994.12,75
Janice Tol10,453,175,544.37,92
Fenna Karregat10,512,665,124.11,52
Fien Klein9,853,335,044.11,01
Naomi Tol9,853,695,744.10,58
Anouk Nieuweboer11,122,884,364.11,97
Mylène van Riesen11,062,935,164.28,51
Norah Steur12,242,384,975.12,77
Juliet Jonk10,103,185,693.46,91
Lindsey de Boer10,552,653,644.35,31
Sarah Veerman9,832,884,783.59,63
Asa Bakhtiar11,712,624,234.54,20
Esmee Abma11,102,664,444.44,79
Tamara Lautenschutz10,413,254,964.26,43
Fleur Bellis12,551,933,395.53,12
Amy Dekkers13,552,103,215.42,45
Meisjes Jun D200mVerdiscus1000m st
Sarah Smit30,81-2.43,844.14,93
Froukje Verhoeve35,40-2.42,9510,814.43,54
Malou Jørgensen34,66-2.43,5212,464.17,15
Britt Borgman33,63-0.33,3113,104.39,94
Norah Visser36,98-0.32,549,644.35,51
Katja Lautenschutz33,72-0.32,9712,765.00,94
Nora de Rijk30,71-0.33,6314,264.03,34
Youssra S'khairi36,20-0.72,6110,42
Sterre Kuipers29,93-0.73,4212,753.54,85
Fiene Jonk33,25-0.73,5116,683.52,12
Saar Warger28,49-0.74,0016,64
Lily Cool39,74-0.72,389,305.51,44
Meisjes Jun C200mHoogdiscus1500m st
Liz Jonk35,39-1.31,4013,566.52,36
Layla S'khairi33,41-1.31,2013,927.30,75
Zoë Voorthuijzen30,78-1.3
Vrouwen U18200mHoogdiscus2000m st
Esmee Keizer35,65-1.327,98
Jongens Pup D40mVerBal600m
Brandon Tol9,072,1710,673.10,58
Lucas Dekkers9,781,8910,473.34,22
Jongens Pup C40mVerBal600m
Vic Rijswijk8,782,4610,832.44,38
Alex Buijs9,062,529,753.33,14
Max Knook8,292,3211,342.30,82
Sjaak Hoogerdijk8,992,108,742.47,61
Tim Jonk9,082,239,893.07,79
Lenn Diepenhorst8,192,5510,162.46,81
Floris Schouten8,752,3814,992.42,60
Wouter ten Hagen8,262,409,602.45,16
Mike Buijs7,922,5311,842.46,49
Jongens Pup B40mHoogBal1000m
Sebas Garms8,870,808,114.59,63
Kick Laan8,580,8011,004.35,85
Morris Stenvers7,950,9512,824.25,95
Berend Koole7,220,9012,464.11,26
Brenn Atherton8,340,6514,274.59,70
Marijn Warger8,160,858,904.19,74
Youri Schilder8,490,9515,914.20,89
Jongens Pup A60mVerKogel1000m
Wilko Barneveld11,812,203,584.39,48
Daniël Khamis12,822,385,665.51,24
Finn Diepenhorst11,792,795,744.36,98
Tymen Visser11,183,075,354.11,86
Vince Tol2,86
Rowan Jonk12,482,496,104.48,76
Rick Tol12,641,973,234.36,68
Jongens Jun D200mVerdiscus1000m st
Jamie Schilder45,72-1.22,626,42DQ
Lucas Laan39,12-1.22,8712,925.11,84
Jongens Jun C200mHoogdiscus1500m st
Jamie Veerman30,77-1.31,4514,016.04,48
Mannen U18200mHoogdiscus2000m st
Sem Vredevoort26,48-0.91,6022,698.20,79
Jelle Buikman28,94-0.91,4514,348.35,26
Emiel Joosten25,56-0.91,6021,358.24,90
Jur Bakker25,01-0.91,7026,388.16,91
Leandro Ouwehand27,65-0.91,5514,76DNF



Buiten mededinging:
Ricardo Aberkrom (MSen): Discus 32,95 mtr
Mirjam Aberkrom (V55): Discus 30,01 mtr
Jack Tuijp(MSen): 3000m steeple: 13.16,05 min.
 
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0