Jeugdpagina A.V. Edam

Competities

 
Zie pagina Atletiekcompeties
 
 
 

Competities 2006

Pupillen Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
15-05   Zaanland Zaandam Uitslag
12-06   Edam Edam  
26-06   Nea Volharding Purmerend  
28-08 Finale Distr 1 A.V. '23 Amsterdam  
11-09 Finale Distr 1,3,4 A.V. Aalsmeer Aalsmeer  

 

C/D Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
24-04   DEM Beverwijk Uitslag
22-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
19-06 Geb. Finale ATOS A'dam - Noord Meisjes D
19-06 Geb. Finale SAV Grootebroek Jongens en Meisjes C
18-09 Finale AAC '61 / Sprint Assen / Breda  

 

B-Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
09-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
13-06   Trias Heiloo  
05-09 Finale      

 

Seniorencompetitie

Datum   Vereniging Locatie  
25-04   Suomi Santpoort Uitslag
23-05   DEM Beverwijk Uitslag
06-06   Energie Barendrecht Chronoloog
26-09 Finale      

 

Competities 2005

Pupillen Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
15-05   Zaanland Zaandam Uitslag
12-06   Edam Edam  
26-06   Nea Volharding Purmerend  
28-08 Finale Distr 1 A.V. '23 Amsterdam  
11-09 Finale Distr 1,3,4 A.V. Aalsmeer Aalsmeer  

 

C/D Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
24-04   DEM Beverwijk Uitslag
22-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
19-06 Geb. Finale ATOS A'dam - Noord Meisjes D
19-06 Geb. Finale SAV Grootebroek Jongens en Meisjes C
18-09 Finale AAC '61 / Sprint Assen / Breda  

 

B-Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
09-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
13-06   Trias Heiloo  
05-09 Finale      

 

Seniorencompetitie

Datum   Vereniging Locatie  
25-04   Suomi Santpoort Uitslag
23-05   DEM Beverwijk Uitslag
06-06   Energie Barendrecht Chronoloog
26-09 Finale      

 

Competities 2004

Pupillen Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
15-05   Zaanland Zaandam Uitslag
12-06   Edam Edam  
26-06   Nea Volharding Purmerend  
28-08 Finale Distr 1 A.V. '23 Amsterdam  
11-09 Finale Distr 1,3,4 A.V. Aalsmeer Aalsmeer  

 

C/D Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
24-04   DEM Beverwijk Uitslag
22-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
19-06 Geb. Finale ATOS A'dam - Noord Meisjes D
19-06 Geb. Finale SAV Grootebroek Jongens en Meisjes C
18-09 Finale AAC '61 / Sprint Assen / Breda  

 

B-Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
09-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
13-06   Trias Heiloo  
05-09 Finale      

 

Seniorencompetitie

Datum   Vereniging Locatie  
25-04   Suomi Santpoort Uitslag
23-05   DEM Beverwijk Uitslag
06-06   Energie Barendrecht Chronoloog
26-09 Finale      

 

Competities 2003

Pupillen Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
12-04   Lycurgus Krommenie Uitslag
17-05   A.V. Edam Edam Uitslag
14-06   Hera Heerhugowaard Uitslag
30-08 Finale Distr 1 ATOS Amsterdam Alle ploegen behalve jongens pupillen C
13-09 Finale Distr 1,3,4 SAV Grootebroek Alle meisjes +
JPA2 en Pepijn Berkenbosch

 

C/D Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
10-05   Lycurgus Krommenie Uitslag
24-05   SAV Grootebroek Uitslag
14-06 Geb. Finale NEA-Volharding
Suomi
Purmerend
Santpoort
Uitslag
13-09 Finale Hera
de Keien
Heerhugowaard
Uden
Chronoloog
Informatie

 

B-Competitie

Datum   Vereniging Locatie  
28-04   Hera Heerhugowaard Uitslag
30-06   Lycurgus Krommenie Uitslag
01-09        

 

Seniorencompetitie

Datum   Vereniging Locatie  
04-05   SUOMI Santpoort Uitslag
18-05   Nea Volharding Purmerend Uitslag
15-06   SAV Grootebroek Uitslag
28-09 Finale Sperwers Emmen Site

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2019 www.avedam.nl v4.0