Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  2de  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 9 APRIL  2001

 

Jongens pup c 40 meter     ver
Michel v.d. Meer  9.2 2.20
Derek Handgraaf  7.3 2.73
Jan Tuijp  7.8 2.52
Jongens pup b 40 meter kogel
Job Veerman 7.0 6.02
Dirk Jan Tol 8.1 4.93
Sil Molenaar 8.4 5.45
Jesse Kaptein 8.0 3.86
Aron Mossel 7.8 4.97
Robbert Sier 7.9 5.43
Laurens Sombroek 7.3 5.79
Jim Leenders 7.4 4.92
jongens pup a 60 meter kogel
Steffan Guijt 11.0 4.40
Jasper Lacunes 11.1 5.12
Geoff Mühren 10.0 6.61
Roelof Droffelaar 11.6 5.22
Danny Piet 10.2 6.14
Tony Arkes   9.6 5.58
Kees Slegt 10.0 4.92
Diederick Hakkers 10.6 6.55
Sjoerd Franzen 10.6 5.45
Dick van Zalinge 12.2 3.71
Stephan Ras 10.2 6.57
Luke de Boer 10.7 5.73
Kevin Bond 10.7 5.94
Jurre Terpoorten -- 6.04
Theo Kwakman 10.3 6.85
jongens jun d  80 meter speer
Frits Frederiks 11.9 23.04
Bouke Kuiper 13.7 11.26
Dominique Pankow 13.3 16.23
Thijs Mossel 12.4   9.22
Mike Veerman 13.8 15.86
Marco Steur 13.0 12.07
Nick Jonk 12.3   8.30
Ben Leenders 12.0 15.36
Eddy Buys 11.9 22.73
Habbo Ties Hakkers 13.0 11.19
Nick Lagerburg 12.7 19.53
Randell Tunk 14.2 14.29
Jack de Boer 15.6 16.08
Maarten Tunk 11.9 18.77
Peter Jan Taam 13.7 12.98
Jeroen Konijn -- 17.68
Jaap Dirk Tump 14.2 18.45
jongens jun c 100 meter speer
Nick Bouman 13.5 41.41
Tim de Boer 16.2 16.79
Nico Zwarthoed 14.7 17.25
Roy Lagerburg 14.2 19.12
meisjes pup c 40 meter   ver
Nathalie Afriat   9.4 2.06
Rowan Duif   8.2 2.04
Corine Bond   7.6 2.63
Mandy Groot   7.6 2.85
Tjarda v.d. Spek   7.6 2.55
Kristel Veerman 11.4 1.49
Shanne Jonk   8.5 2.14
Martine van Zalinge   8.3 2.24
Gwendolyn Hakkers   8.5 2.07
Kim Biesterveld   8.7 2.26
Denise Molenaar   9.6 1.85
meisjes pup b 40 meter kogel
Marleen Molenaar 8.3 3.14
Anouk Lagerburg 7.7 4.42
Lianne Kwakman 8.2 3.26
Josien Wolthuizen 8.2 4.12
Lieke Beunder 8.4 3.75
Leonie Koorn 8.2 4.35
Sophie Kemper 8.4 3.66
Jody Conijn 7.6 4.19
Janine Mol 8.2 3.90
Rosa Krikke 6.9 5.07
Nienke Karregat 8.0 3.75
Lisanne Eeltink 8.7 4.80
Sandra Kwakman 7.7 4.62
meisjes pup a 60 meter ver
Charlotte Taman 11.4 2.34
Nienke Klok 12.5 2.12
Francien Severeens 12.6 2.11
Linda Zwarthoed 11.1 2.60
Marit Oly 12.2 2.18
Kim v.d. Woude 10.5 3.37
Ilja Klein 11.6 2.70
Elise Tump 11.3 2.79
Marianne Schut 11.7 2.26
Danique Buijs 10.8 2.84
Dominique Afriat 14.4 2.09
Kelly Duif 11.5 2.74
Anne Maartje Wolthuizen 11.6 2.50
Leonie Schilder 10.0 3.55
Didi v.d. Spek 10.4 3.52
Kim Plat 11.7 2.73
Sofie Keijzer 11.1 2.83
Floor Tunk 10.7 3.35
Hanneke Molenaar 10.3 3.28
Angela Biesterveld 10.7 2.99
Diane Kwakman 11.4 2.78
Caroline Kunst 10.6 3.51
Mathilde Tol 12.0 2.57
Caren Tol 10.3 3.27
Shanna Kras 11.4 2.83
Karlien Bruidegom 10.6 3.26
Isabel Kras 11.3 3.10
Geraldine Kemper   9.8 3.61
meisjes jun d 60 meter hoog
Karin Leber 10.2 1.15
Gudy Zwarthoed   9.7 1.15
Karin Conijn 10.2 1.20
Dorien Conijn 10.9 1.05
Madelein van Twisk   9.8 1.25
Mandy Arkes 10.5 1.25
Nadine Kolijn 10.4 1.20
Liz Veerman   9.2 1.35
Anna Krikke   9.3 1.35
Jip Broeks 10.4 1.20
Marilou Kras 10.7 1.10
Marloes Roos   9.9 1.25
Marian Molenaar   9.9 1.10
Lonneke Bruidegom 10.2 1.20
meisjes jun c 80 meter speer
Nienke van Hoogenhuyze 13.2 13.75
Annemarie Dorland 12.2 10.01
Jitske Kuiper 12.3 14.02
Joyce Keizer 11.9 16.42
Jannelie Slagt 13.8 15.28
Sharon Plat 13.7 13.86
meisjes jun b 100 meter speer
Leontien Dorland 15.6 19.13
jongens jun a 100 meter speer
Martijn Baart 14.0 35.60
meisjes jun a 100 meter speer
Irma Boogaard 14.4 18.02
Linda Verniers 15.0 17.73
Suzanne Kes -- 29.76

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0