Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  4de  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE  
TE EDAM OP 30 MEI  2001

Jongens pup c 40 meter Kogel
Michel van der Meer 8,1 3,70
Jan Tuijp 7,6 5,80
Jongens pup b 40 meter Bal
Job Veerman 6,7 31,84
Dirk Jan Tol 7,9 21,18
Sil Molenaar 8,6 20,15
Jesse Kaptein 7,7 14,83
Aron Mossel 7,6 20,75
Laurens Sombroek 7,1 21,08
Jim Leenders 7,8 20,68
Robbert Sier 7,5 22,77
jongens pup a 60 meter Hoog
Steffan Guijt 10,5 0,90
Jasper Lacunes 10,5 1,00
Geoff Muhren 9,9 1,30
Roelof Droffelaar 11,2 0,90
Danny Piet 10,0 1,00
Tony Arkes 9,8 1,10
Kees Slegt 10,6 1,10
Diederick Hakkers 10,5 1,25
Sjoerd Franzen 10,5 0,95
Dick van Zalinge 13,3 1,00
Jurre Terpoorten 12,4 0,85
Theo Kwakman 9,8 1,15
Luke de Boer 10,6 0,95
jongens jun d  80 meter Discus
Frits Frederiks 11,2 16,61
Jaap Dirk Tump 13,9 12,16
Dominique Pankow 13,1 15,18
Thijs Mossel 12,6 9,07
Jeroen Konijn 13,0 10,45
Ben Leenders 11,8 14,15
Eddy Buys 11,3 14,76
Habbo Ties Hakkers 12,7 11,02
Nick Lagerburg 12,0 16,48
Jack de Boer 14,9 14,44
Maarten Tunk 11,2 20,24
Peter Jan Taam 12,9 15,45
jongens jun c 100 meter Discus
Nick Bouman 12,7 29,65
Tim de Boer 15,9 15,99
Roy Lagerburg 13,1 18,07
Cees Jan Conijn 14,9 21,90
jongens jun a 100 meter Discus
Martijn Baart -- 31,41
Heren 100 meter Ver
Manfred Mooyer 12,8 3,79
meisjes pup c 40 meter Kogel
Nathalie Afriat 9,1 3,78
Rowan Duif 8,0 2,85
Corine Bond 7,6 4,41
Mandy Groot 7,4 7,40
Tjarda v.d. Spek 7,1 4,50
Kristel Veerman 10,9 3,66
Shanne Jonk 8,8 2,83
Martine van Zalinge 8,3 3,33
Gwendolyn Hakkers 8,0 4,56
Kim Biesterveld 8,5 3,15
Denise Molenaar 8,6 3,90
Luka-Lome Ruyter 8,3 2,41
Jeanine Mey 7,7 3,71
Annemiek Silven 8,0 3,80
Elke Oudejans 8,3 3,72
meisjes pup b 40 meter Hoog
Marleen Molenaar 8,1 0,90
Anouk Lagerburg 7,0 0,90
Lianne Kwakman 7,6 0,90
Josien Wolthuizen 7,7 0,95
Lieke Beunder 7,9 0,95
Leonie Koorn 7,9 0,75
Sophie Kemper 8,4 0,85
Jody Conijn 7,7 1,00
Rosa Krikke 6,7 1,15
Janine Mol 7,7 0,90
Sandra Kwakman 7,3 1,00
Laura van Rees 7,3 0,95
Anne Koning 8,8 0,90
Dimka Tuyp 7,3 0,90
 Lotte Koning 7,3 0,90
meisjes pup a  60 meter Bal
Charlotte Taman 10,1 15,32
Nienke Klok 12,3 9,61
Francien Severeens 12,1 12,13
Elise Tump 11,2 17,04
Marianne Schut 11,9 15,07
Danique Buijs 10,4 12,24
Dominique Afriat 13,1 11,58
Kelly Duif 10,9 14,39
Bonnie Taam 11,5 12,03
Leonie Schilder 9,5 22,52
Didi v.d. Spek 9,8 29,18
Kim Plat 11,1 13,69
Sofie Keijzer 10,5 13,58
Floor Tunk 10,4 27,37
Hanneke Molenaar 9,8 26,18
Angela Biesterveld 10,5 20,22
Diane Kwakman 11,2 23,26
Caroline Kunst 9,7 23,57
Jessica Kwakman 11,3 10,44
Caren Tol 10,0 25,49
Karlien Bruidegom 10,8 16,32
Isabel Kras 10,9 24,51
Geraldine Kemper 9,5 19,21
Angela Buys 12,4 8,26
Trischa Aberkrom 12,5 9,19
Natasha de Boer 11,6 7,62
Anne-Maartje Wolthuizen 10,4 20,74
Marit Oly 12,0 14,87
meisjes jun d 60 meter Speer
Karin Leber 9,8 15,02
Gudy Zwarthoed 9,2 12,00
Karin Conijn 10,1 17,97
Madelein van Twisk 9,6 22,74
Mandy Arkes 9,8 14,95
Nadine Kolijn 9,7 21,61
Anna Krikke 9,0 22,45
Jip Broeks 10,1 13,44
Lonneke Bruidegom 10,0 12,97
Marloes Roos 9,6 16,76
Meike van Hoogenhuyze 9,6 11,57
Meisjes jun c  80 meter Discus
Nienke van Hoogenhuyze 12,9 15,84
Annemarie Dorland 12,0 12,58
Jitske Kuiper 12,1 14,44
Joyce Keizer 11,6 16,30
Jannelie Slagt 14,0 14,11
Sharon Plat 13,3 12,10
meisjes jun a 100 meter Discus
Diana van Rooijen 13,6 23,90
Dames 100 meter Discus
Wendy Baart -- 25,85

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0