Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  5de  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE  
TE EDAM OP 18 JUNI  2001

Jongens pup c 40 meter Hoog
Michel van der Meer 8,2 0,85
Jan Tuijp 7,9 0,65
Derek Handgraaf 7,3 1,00
Jongens pup b 40 meter Kogel
Dirk Jan Tol 7,8 4,56
Sil Molenaar 8,3 5,16
Jesse Kaptein 7,9 3,96
Aron Mossel 7,9 5,11
Laurens Sombroek 7,2 5,57
Robbert Sier 7,6 5,49
jongens pup a 60 meter Ver
Steffan Guijt 10,6 3,17
Jasper Lacunes 10,8 3,03
Geoff Mühren 9,7 3,85
Danny Piet 9,9 3,87
Tony Arkes 9,7 3,92
Kees Slegt 10,7 3,47
Diederick Hakkers 10,6 3,49
Sjoerd Franzen 11,0 3,09
Dick van Zalinge 11,8 2,70
Theo Kwakman 10,0 3,78
Luke de Boer 11,4 2,90
jongens jun d  80 meter Speer
Nick Jonk 12,8 10,62
Jaap Dirk Tump 14,1 15,69
Dominique Pankow 13,3 20,01
Thijs Mossel 12,8 13,62
Ben Leenders 11,7 16,61
Eddy Buys 11,8 22,04
Habbo Ties Hakkers 12,7 19,10
Nick Lagerburg 12,3 22,59
Jack de Boer 15,5 14,47
Maarten Tunk 11,2 28,15
Peter Jan Taam 12,2 16,61
jongens jun c 100 meter Kogel
Nick Bouman 13,1 10,90
Tim de Boer 16,3 7,12
Roy Lagerburg 13,4 8,19
Cees Jan Conijn 14,9 7,30
Nico Zwarthoed 14,1 9,40
Jongens jun 100 meter Kogel
Martijn Baart -- 11,79
Heren 100 meter kogel
Thomas de Lange -- 9,14
meisjes pup c 40 meter Hoog
Nathalie Afriat 9,1 0,70
Rowan Duif 7,7 0,80
Corine Bond 7,4 0,80
Mandy Groot 7,3 1,00
Tjarda v.d. Spek 7,2 0,95
Wendy Krüse 8,6 0,85
Shanne Jonk 8,7 0,65
Martine van Zalinge 8,1 0,70
Gwendolyn Hakkers 8,1 0,60
Kim Biesterveld 8,7 0,90
Denise Molenaar 8,9 0,80
Sanne Zwarthoed 8,6 0,80
Jeanine Mey 7,9 0,85
Annemiek Silven 8,3 0,80
Elke Oudejans 8,3 0,65
Janine Zwarthoed 7,9 0,75
meisjes pup b 40 meter Kogel
Marleen Molenaar 8,3 3,47
Anouk Lagerburg 7,1 4,78
Lianne Kwakman 8,0 3,76
Lieke Beunder 7,7 4,47
Leonie Koorn 7,9 4,85
Sophie Kemper 8,6 3,76
Jody Conijn 7,4 5,22
Rosa Krikke 6,7 4,80
Janine Mol 8,0 4,01
Sandra Kwakman 7,2 5,32
Laura van Rees 7,4 3,00
Anne Koning 8,3 4,90
Lotte Koning 7,8 5,07
meisjes pup a  60 meter Ver
Nienke Klok 12,1 2,27
Francien Severeens 12,5 2,39
Diane Beekelaar 13,0 2,55
Marianne Schut 11,9 2,53
Danique Buijs 11,0 2,88
Dominique Afriat 13,4 2,41
Bonnie Taam 12,0 2,52
Leonie Schilder 9,7 3,67
Didi v.d. Spek 9,9 3,79
Kim Plat 11,4 2,94
Sofie Keijzer 10,8 3,19
Floor Tunk 10,4 3,53
Hanneke Molenaar 10,1 3,25
Angela Biesterveld 10,7 3,21
Diane Kwakman 10,9 3,26
Caroline Kunst 10,0 3,90
Caren Tol 10,3 3,36
Karlien Bruidegom 10,9 3,30
Trischa Aberkrom 12,8 2,03
Isabel Kras 11,3 3,28
Geraldine Kemper 9,7 3,98
meisjes jun d 60 meter Ver
Karin Leber 9,7 3,73
Marilou Kras 10,7 3,22
Karin Conijn 9,8 3,66
Madelein van Twisk 9,8 3,86
Mandy Arkes 9,8 4,08
Nadine Kolijn 9,7 3,45
Anna Krikke 8,9 4,33
Jip Broeks 10,3 3,41
Lonneke Bruidegom 9,9 3,70
Marloes Roos 9,8 3,51
Meike van Hoogenhuyze 9,7 3,60
Meisjes jun c  80 meter Kogel
Nienke van Hoogenhuyze 13,1 6,75
Joyce Keizer 11,8 8,09
Sharon Plat 13,1 7,66
meisjes jun a 100 meter Kogel
Diana van Rooijen 13,6 --
Linda Verniers 15,0 8,10

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0