Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  6de  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE  
TE EDAM OP 30 AUGUSTUS 2001 
DE KERMISLOOP

 

Jongens pup c 1200 meter
Jan Tuijp 6.36
Ricardo Aberkrom 7.48
Jim Taam 7.48
Jongens pup b 1200 meter
Laurens Sombroek 5.22
Dirk Jan Tol 5.44
Aron Mossel 5.57
Jim Leenders 6.01
Sil Molenaar 6.07
Robbert Sier 6.07
Jesse Kaptein 6.56
jongens pup a 1200 meter
Theo Kwakman 4.57
Tony Arkes 4.58
Kees Slegt 4.58
Diederick Hakkers 5.13
Sjoerd Franzen 5.27
Geoff Muhren 5.44
Luke de Boer 5.47
Dick van Zalinge 5.48
Roeloff v Droffelaar 6.01
Danny Piet 6.29
Kevin Tol 6.36
Jasper Lacunes 8.08
Jongens jun d  1200 meter
Maarten Tunk 4.20
Frits Frederiks 4.26
Nick Jonk 4.33
Eddy Buys 4.49
Dominique Pankow 4.52
Marco Steur 4.58
Nick Lagerburg 5.05
Jaap Dirk Tump 5.14
Habbo Ties Hakkers 5.14
Thijs Mossel 5.20
Ben Leenders 5.26
Jack de Boer 5.48
jongens jun c 3000 meter
Roy Lagerburg 11.35
Nico Zwarthoed 11.49
Nick Bouman 12.41
Tim de Boer 13.53
meisjes pup c 1200 meter
Tjarda v.d. Spek 5.17
Rowan Duif 5.48
Janine Zwarthoed 6.23
Shanne Jonk 6.24
Martine van Zalinge 6.26
Mare Purkins 6.29
Manon Conijn 6.36
Elke Oudejans 6.44
June Purkins 6.44
Kim Biesterveld 6.49
Mandy Groot 6.51
Gwendolyn Hakkers 6.53
Sandra van Zelst 6.57
Lyanne Molenaar 7.08
Denise Molenaar 7.22
Annemiek Silven 7.22
Sanne Zwarthoed 7.29
Lynn Egmond 8.03
Luka Lome Ruiter 9.18
Kristel Veerman 9.25
Meisjes pup b 1200 meter
Rosa Krikke 5.11
Anouk Lagerburg 5.44
Nienke Karregat 5.48
Lieke Beunder 5.54
Marleen Molenaar 6.01
Leonie Koorn 6.10
Sandra Kwakman 6.10
Janine Mol 6.36
Sophie Kemper 6.57
Lianne Kwakman 7.22
Jannah de Roos 7.39
 
meisjes pup a 1200 meter
Leonie Schilder 4.40
Didi v.d. Spek 4.44
Hanneke Molenaar 4.48
Caroline Kunst 4.53
Geraldine Kemper                5.12
Angela Biesterveld 5.32
Karlien Bruidegom 5.38
Ottelien Dorland 5.41
Danique Buys 5.44
Floor Tunk 5.44
Sofie Keijzer 5.48
Diane Kwakman 5.48
Caren Tol 5.48
Elise Tump 6.07
Kim Plat 6.27
Francien Severeens 6.36
Bonnie Taam 6.36
Isabel Kras 6.57
Dianne Beekelaar 7.42
Nienke Klok 7.47
Shanna Kras
meisjes jun d 1200 meter
Anna Krikke 4.48
Karin Leber 4.52
Meike van Hoogenhuyze 5.15
Mandy Arkes 5.36
Lonneke Bruidegom 5.43
Meisjes jun c 3000 meter
Veerle van Balen 12.44
Nienke van Hoogenhuyze 15.17
Annemarie Dorland 15.17
Jitske Kuiper 15.17
Meisjes jun b 3000 meter
Leontien Dorland 13.44

 

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0