Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  7de  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE  
TE EDAM OP 5 SEPTEMBER 2001

 

Jongens pup c 40 meter Kogel
Jop Smit 8,5 3,78
Jan Tuijp 7,7 5,62
Ricardo Aberkrom 8,5 3,38
Jim Taam 9,1 4,72
Jongens pup b 40 meter Ver
Dirk Jan Tol 7,9 2,96
Sil Molenaar 8,1 2,85
Jesse Kaptein 8,1 2,66
Job Veerman 7,0 3,46
Laurens Sombroek 6,9 3,36
Jim Leenders 7,6 3,10
jongens pup a 60 meter Kogel
Steffan Guijt 10,4 4,74
Jasper Lacunes 11,6 5,31
Geoff Mühren 10,0 8,95
Danny Piet 10,2 6,81
Tony Arkes 10,0 6,96
Kees Slegt 10,0 5,18
Diederick Hakkers 11,0 7,04
Sjoerd Franzen 10,6 5,78
Dick van Zalinge 12,3 3,47
Theo Kwakman 9,8 7,75
Luke de Boer 10,6 6,30
Kevin Tol 10,8 7,19
Emiel Biloen 10,7 5,57
jongens jun d  80 meter Hoog
Nick Jonk 12,1 1,10
Jaap Dirk Tump 14,5 1,05
Dominique Pankow 13,3 1,05
Thijs Mossel 12,8 1,10
Ben Leenders 12,0 1,30
Eddy Buys 12,0 1,15
Habbo Ties Hakkers 13,2 1,25
Nick Lagerburg 12,0 1,30
Jack de Boer 15,4 1,00
Frits Frederiks 11,5 1,30
Peter Jan Taam 13,8 1,25
Maarten Tunk 11,6 --
jongens jun c 100 meter Hoog
Nick Bouman 13,2 1,45
Tim de Boer -- 1,20
Roy Lagerburg 13,3 1,45
Nico Zwarthoed 14,2 1,40
Heren 100 meter Hoog
Thomas de Lange -- 1,35
meisjes pup c 40 meter Kogel
Nathalie Afriat 8,6 4,42
Rowan Duif 7,5 3,55
Corine Bond 8,0 4,52
Mandy Groot 7,1 8,53
Tjarda v.d. Spek 7,1 4,43
Kristel Veerman 11,0 4,30
Shanne Jonk 8,4 3,01
Martine van Zalinge 7,9 4,02
Gwendolyn Hakkers 8,6 4,60
Kim Biesterveld 8,6 3,06
Denise Molenaar 8,6 3,53
Sanne Zwarthoed 8,7 4,21
Sandra van Zelst 8,4 2,88
Annemiek Silven 7,7 4,13
Elke Oudejans 8,1 2,93
Lyanne Molenaar 8,6 2,26
Kim v.d. Velden 8,2 3,35
Marielle Visser 9,3 3,23
Meisjes pup b 40 meter Ver
Marleen Molenaar 8,1 2,80
Anouk Lagerburg 7,2 3,30
Lianne Kwakman 7,9 2,80
Lieke Beunder 8,0 2,54
Leonie Koorn 7,6 2,82
Sophie Kemper 8,3 2,75
Jody Conijn 7,6 2,96
Rosa Krikke 6,7 3,72
Janine Mol 8,1 2,43
Sandra Kwakman 7,2 3,39
Nienke Karregat 7,5 2,83
Anne Koning 8,4 2,61
 Lotte Koning 7,3 3,09
Jannah de Roos -- 2,68
   
meisjes pup a  60 meter Kogel
Nienke Klok 12,2 4,19
Francien Severeens 12,4 3,58
Ottelien Dorland 11,3 4,25
Elise Tump 11,3 4,82
Charlotte Taam 10,5 5,68
Babette Zwarthoed 10,7 3,55
Bonnie Taam 12,0 4,95
Leonie Schilder 9,6 7,20
Didi v.d. Spek 9,8 6,76
Kim Plat 11,5 5,17
Sofie Keijzer 11,0 4,40
Floor Tunk 10,6 7,21
Hanneke Molenaar 10,1 5,86
Angela Biesterveld 10,7 5,37
Diane Kwakman 11,3 6,60
Caroline Kunst 10,0 6,30
Karlien Bruidegom 10,6 5,56
Trischa Aberkrom 12,6 4,63
Isabel Kras 11,0 6,42
Shanna Kras 10,9 5,50
Geraldine Kemper                9,7 6,42
Caren Tol 10,0 6,84
Greta Schilder 10,3 6,09
Liza Molenaar 11,8 4,20
Caro Bakker 11,3 3,35
meisjes jun d 60 meter Kogel
Karin Leber 10,0 7,78
Marilou Kras 11,1 6,04
Karin Conijn 9,9 8,20
Madelein van Twisk 9,7 7,19
Mandy Arkes 10,0 7,84
Nadine Kolijn 10,0 8,37
Anna Krikke 9,1 8,84
Jip Broeks 10,1 7,29
Lonneke Bruidegom 10,1 7,01
Marloes Roos 9,7 9,22
Meike van Hoogenhuyze 9,9 8,07
Gudy Zwarthoed 9,2 8,28
Meisjes jun c  80 meter Hoog
Nienke van Hoogenhuyze 12,9 1,25
Joyce Keizer 12,1 1,35
Sharon Plat 13,1 1,30
Annemarie Dorland 12,2 1,30
Jitske Kuiper 13,0 1,20
Veerle van Balen 12,6 1,25
Meisjes jun b 100 meter Hoog
Leontien Dorland 15,2 1,40
meisjes jun a 100 meter Hoog
Diana van Rooijen 13,3 1,35
Linda Verniers 15,1 1,45
Irma Boogaard 14,6 1,40

 

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0