Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  4e  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 26 Mei 2004

Meisjes Pup C 40 Meter Kogelstoten
Maite van Dongen 9,2 2,61
Lobke Hagenhoek 10,8 3,23
Daphne Veerman 7,8 3,57
Paulin Kok 8,5 3,25
Kim Gomersbach 7,4 3,52
Silja de Vilder Coombs 8,2 3,01
Ilona Out 8,6 3,33
Manouk v.d. Lustgraaf 7,9 3,72
Iris Kaptein 8,4 3,95
Shanna Zwarthoed 8,5 3,08
Marinde Bond 7,8 4,66
Kim Hofman 8,8 1,50
Bregje Bouma 8,3 3,81
Mariska Tuijp 7,9 4,78
Lynn Tuijp 9,2 2,41
Michelle van der Wal 9,2 2,94
Sophie Klaver 8,2 2,76
Aliza Kroon 8,2 2,77
Monique Schokker 7,9 2,73
Jessie Lof 9,2 4,48
Britt Hillaert 7,9 4,59
Elmira Simonjan 8,6 3,26
Amy Keijzer 8,2 2,08
Nina Karsten 8,9 3,57
Dťsiree Bak 10,3 2,59
Michelle Blom 8,7 3,00
Meisjes Pup B 40 Meter Hoogspringen
Deborah Koning 7,5 0,90
Bibiana Bond 8,5 0,90
Isabella Bond 8,8 0,85
Susan Kok 7,5 1,05
Marit Biesterveld 8,4 0,80
Merel Oly 7,7 1,05
Feykje Mosch 7,4 1,00
Debby van den Berg 9,0 0,75
Marjolein Roos 8,9 0,80
Esther Vane 7,7 0,95
MariŽlle Oor 8,3 0,90
Jolijn Buren 9,3 0,85
NoŽlle de Boer 8,0 0,90
Anne Molenaar 7,3 1,00
Anne C. Molenaar 8,8 0,85
Micky Karsten 8,0 0,90
Katelyn Mol 7,8 1,05
Dominique Karregat 7,6 1,00
Sanne Bouwes 8,6 0,80
Esmee de Leng 7,5 0,95
Romana Molenaar 8,8 0,90
Lian Slot 7,6 0,90
Meisjes Pup A 60 Meter Balwerpen
Laetitia Sciarli 11,8 17,27
Angela Tol 10,7 16,50
Martine Bak 13,1 9,49
Sandra van Zelst 10,6 12,35
Kelly Groot 10,1 14,07
Rowan Duif 9,9 15,27
Priscilla Roskam 11,7 16,85
DaniŽlle Schilder 10,8 9,50
Milou Rossenaar 10,0 17,70
Alisa Silven 11,1 16,59
June Purkins 10,3 19,59
Larissa Keijzer 11,3 13,20
Chantal Buys 11,0 7,60
Mandy Groot 9,0 37,41
Lysanne Heuft 11,1 15,36
Sophie Vane 10,8 11,11
Suzanne Kes 13,8 15,29
Kristel Veerman 13,9 10,38
Rose-Anne Bootsman 10,8 20,45
Anne-Sophie Koning 9,7 19,61
Tjarda van der Spek 9,4 23,54
Annemiek Silven 10,1 21,80
Janine Zwarthoed 9,9 25,23
Larissa Pankow 11,0 24,32
Thamara van Dijk 10,2 14,95
Shanne Jonk 10,7 11,26
Lucia Latjes 10,4 11,50
Manon Conijn 11,1 21,56
Jessica Klaver 10,8 12,75
Elke Oudejans 11,6 15,99
Marina Molenaar 11,0 14,73
Kim Biesterveld 10,7 19,18
Denise Molenaar 11,0 10,93
Celine Bond 11,1 16,38
Lyanne Molenaar 11,2 12,69
DaniŽlle Kalk 11,8 21,48
Valentina Cavadino 11,0 14,76
Martine van Zalinge 10,0 25,16
Meisjes Jun D 60 Meter Discuswerpen
Delilah Hendriks 10,1 10,84
Anouk Lagerburg 9,5 12,23
Danique Buijs 9,8 11,40
Sandra Kwakman 9,5 13,59
Anouk de Koning 9,2 17,70
Sophie Kemper 10,4 14,07
Rosa Krikke 8,9 14,80
Marion Kwakman 11,7 9,77
Anita Karregat 9,2 18,04
Elise Tump 10,1 7,48
Ottelien Dorland 10,3 14,27
Kim van der Woude 0,0 11,03
Trischa Aberkrom 11,5 13,38
Nienke Klok 11,1 9,85
Leonie Koorn 9,7 14,80
Meisjes Jun C 80 Meter Discuswerpen
Gudy Zwarthoed 17,12
Leonie Schilder 11,3 16,18
Karin Leber 11,3 24,00
Didi v.d. Spek 11,6 17,30
Kim Plat 13,4 11,72
Diane Kwakman 12,8 21,10
Lisa Molenaar 13,7 13,51
Geraldine Kemper 11,2 21,80
Denise Groot 11,2 15,80
Floor Tunk 12,3 19,68
Caroline Kunst 12,6 18,14
Hanneke Molenaar 12,7 16,33
Angela Biesterveld 12,2 14,46
Meisjes Jun B 80 Meter Discuswerpen
Joyce Keizer 15,0 15,71
Jongens Pup C 40 Meter Kogelstoten
David Langerveld 9,1 5,70
Leon Veerman 8,6 4,90
Carlos Veerman 8,2 3,02
Tim BŲkenkamp 9,0 3,28
Christiaan Silven 9,1 3,97
Mart Stijvers 8,4 5,34
Darren Tol 9,2 3,44
Maarten ten Have 8,0 4,42
Tom de Vink 8,6 3,60
Hugo van Montfoort 9,8 3,34
John Lansen 9,0 4,24
Leon van Essen 9,3 2,72
Jannes Boonstra 7,6 3,58
Max Jonker 9,5 4,58
Christian Sier 8,3 3,78
Niels Kwakman 7,9 6,11
Jongens Pup B 40 Meter Balwerpen
Danny Kaars 7,7 13,08
Joppe Terpoorten 7,7 16,15
Roy Bakker 7,7 14,23
Conrad Schilder 7,6 18,78
Berry Kwakman 6,7 25,85
Patrick Schans 7,3 9,43
Robin Conijn 7,9 14,46
Martin Schokker 7,4 19,65
Kelly Smit 7,6 12,59
Jongens Pup A 60 Meter Hoogspringen
Ricardo Aberkrom 11,4 0,95
Bouke Bouma 10,3 0,95
Martin Schokker 11,5 0,90
Jan Tuijp 10,1 1,20
Ron Schilder 10,7 1,00
Alex KrŁger 12,3 0,80
Thomas Kwakman 10,6 1,20
Koen van Raalte 10,8 0,95
Pepijn Berkenbosch 10,3 1,20
Guus de Vleeschh. 12,2 1,05
Stefan van der Wal 10,6 1,05
Danny Kok 10,4 1,10
Luuk van Essen 11,2 0,95
Abanoub Kamish 13,0 0,85
Frank Veerman 11,8 0,75
Rep Boonstra 10,7 1,10
Sjors Hagenhoek 11,0 1,00
Jongens Jun D 80 Meter Discuswerpen
Bas Cavadino 14,0 11,01
Jan Manschot 14,5 14,67
Luc Zuidervaart 15,7 6,88
Sil Molenaar 15,4 12,75
Jesse Kaptein 14,0 9,29
Jim Leenders 12,6 9,55
Jordy Schilder 16,4 8,77
Laurens Sombroek 11,8 14,76
Aron Mossel 12,9 13,01
Jan Kes 17,3 10,98
Jongens Jun C 100 Meter Discuswerpen
Nick Jonk 12,3 13,75
Frits Frederiks 13,3 19,52
Tony Arkes 14,8 17,37
Dominique Pankow 13,7 28,58
Ben Leenders 13,5 21,50
Eddy Buijs 13,7 20,50
Luke de Boer 14,1 19,80
Jongens Jun B 100 Meter Discuswerpen
Nick Bouman 12,7 31,74
Nick Lagerburg 14,7 22,01
Maarten Tunk 12,9 24,40
Danny Groot 12,1
Jaap-Dirk Tump 15,8 11,87
Jongens Jun A 100 Meter Discuswerpen
Roy Lagerburg 12,3 16,06
Tim de Boer 15,0 17,93
Senioren 100 Meter Discuswerpen
Martijn Baart 33,70
Cees Beets 27,83
Thomas de Lange 25,78
Miriam Aberkrom 32,95

 

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0