Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  4e  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 22 Mei 2006

 
 
Meisjes Pup C 40 Meter Kogelstoten
Romy BŲkenkamp 9,1 3,62
Saranne Kwakman 9,7 3,09
Jessica Schilder 8,4 3,11
Cathy Vink 10,1 2,06
Jacintha Molenaar 9,2 2,66
Silvia van der Kolff 8,4 4,18
Liza Langerveld 10,3 2,81
Arianne Oor 8,5 3,77
Jeanine Groot 8,5 3,22
Sara Lof 9,1 3,00
Roos Tol 9,1 3,04
JuliŽt Koning 9,5 2,86
Cheyenne Schilder 9,4 3,27
Lisa Schokker 7,8 3,06
Kim Pletinckx 9,5 2,94
Christel Tol 9,0 2,59
Kelly van Zelst 7,5 3,52
Sabine Veerman 9,6 2,70
Michelle Zwarthoed 9,6 2,63
Lynn Molenaar 9,9 2,31
Jessica Smit 9,0 1,98
Puck Hofman 9,2 2,64
Chayenne Veerman 8,7 2,85
Meisjes Pup B 40 Meter Hoogspringen
Marit Wagterveld 8,3 0,85
Rianne Kalk 8,0 0,95
Rianne Smits 8,1 0,85
Sharon Keijzer 8,0 1,05
Nanne Zegers 8,8 1,00
Ayonne van Oort 7,0 0,85
GabriŽlla van der Wijck 6,4 1,15
Romy Bootsman 8,9 0,85
Lisa van der Kolff 8,1 0,75
Loraine Tol 7,2 1,00
Linda Veerman 7,7 0,80
Amy Keijzer 7,0 1,00
Emmy Tuip 8,1 0,80
Paulien Kok 7,6 1,00
Ashley Klouwer 8,2 0,85
Lou Brandjes 7,7 0,90
Femke Hooijberg 7,9 0,90
Anne-Fleur Tol 7,9 0,85
Rosanne Snoek 8,6 0,75
Laura Karregat 8,7 0,85
Meisjes Pup A 60 Meter Balwerpen
Marit Biesterveld 12,0 16,60
Daphne Veerman 9,8 17,71
Kim Hofman 12,4 6,71
Erin Vermeulen 11,5 13,14
Veronique de Jong 11,0 10,94
Mariska Tuijp 10,5 19,40
Aliza Kroon 12,1 9,86
Maite van Dongen 12,1 6,02
Kim Gomersbach 10,3 15,62
Feykje Mosch 10,6 18,99
Caroline Guijt 11,3 13,41
Deborah Koning 10,6 21,97
Romana Molenaar 11,6 10,29
Susan Kok 10,2 21,11
Debby v.d. Berg 12,1 14,60
Anne C. Molenaar 11,5 10,77
MariŽlle Oor 12,1 14,58
Esmee de Leng 10,7 19,53
Tessa Bakker 10,7 14,04
Amber Molenaar 11,0 3,49
Esther Vane 10,9 12,80
Lindsay Schilder 12,1 10,56
Monique Schokker 10,4 11,94
Marinde Bond 10,4 16,73
Iris Kaptein 11,7 11,41
Ellen Kwakman 11,6 14,30
Nina Kras 11,5 11,48
Jessie Lof 11,1 15,14
Jolijn Buren 13,3 16,54
Samantha Balke 12,6 10,07
Meisjes Jun D 60 Meter Discuswerpen
Sandra Bakker 10,9 9,69
Martine van Zalinge 10,2 14,18
Marina Molenaar 10,7 14,31
Manon Conijn 10,7 15,66
Pamela Butter 11,0 12,22
Larissa Keijzer 10,3 10,28
Celine Bond 10,9 11,74
Valentina Cavadino 11,1 11,58
Milou Rossenaar 10,1 13,94
Lyanne Molenaar 10,1 10,36
Tjarda van der Spek 9,0 15,55
Anne-Sophie Koning 9,3 16,10
Annemiek Silven 10,1 16,40
Lucia Latjes 10,5 6,01
Celine de Jong 10,6 12,98
Larissa Pankow 10,3 16,72
Angela Tol 10,8 13,59
DaniŽlle Kalk 11,3 14,63
Meisjes Jun C 80 Meter Discuswerpen
Anita Karregat 14,2 24,13
Trischa Aberkrom 17,4 16,51
Anouk de Koning 15,3 20,91
Sophie Kemper 16,5 12,66
Sandra Kwakman 15,5 14,09
Leonie Koorn 16,6 15,98
Delilah Hendriks 15,5 15,22
Meisjes Jun B 80 Meter Discuswerpen
Laura Smit 17,1 12,58
Geraldine Kemper 14,5 20,81
Karin Leber 14,8 25,24
Leonie Schilder 14,0 17,51
Jongens Pup C 40 Meter Kogelstoten
William Mooijer 9,2 3,47
Kevin Vlaar 9,1 4,88
BjŲrn Groot 8,7 4,26
Sybren Molenaar 8,7 4,20
Remon Kraakman 7,2 6,11
Jesse de Wringer 8,4 4,98
Timon Smit 7,4 5,28
Peter van Dijk 7,7 5,97
Joop Wijnandts 8,7 3,59
Tim Conijn 7,5 4,06
Stan Arnolli 7,8 3,60
Kiko van Dongen 9,0 3,00
Luuk Tierolf 9,7 3,74
Nico Kroon 8,3 3,72
Jongens Pup B 40 Meter Balwerpen
Jruben den Boer 7,8 22,52
Jelle Mars 8,0 7,73
Johan Ouwehand 7,3 23,20
Vince Kaars 8,1 15,32
Lucas Karregat 8,1 19,32
Job de Nijs 8,6 18,82
Jari Tuyp 8,4 13,46
Tim BŲkenkamp 8,5 17,46
Niels Vink 7,7 16,25
Hugo van Montfort 7,6 13,43
Pim de Lange 8,1 13,65
Mike Kaars 8,0 14,55
Mark Schilder 8,0 10,52
Jongens Pup A 60 Meter Kogelstoten
Darren Tol 13,3 5,44
Connor Schilder 12,0 5,44
Christian Sier 12,3 4,00
Niels Kwakman 10,8 6,57
Mart Stijvers 11,4 4,96
David Langerveld 13,0 6,63
John Lansen 12,8 5,58
Jim van Keulen 11,2 5,66
Johan Kluessien 10,2 7,93
Mathias Spoel 10,9 7,06
Kelly Smit 10,2 6,69
Douwe Berkenbosch 11,0 5,60
Conrad Schilder 11,0 7,09
Patrick Schans 10,6 6,18
Meik Verdonk 11,7 5,62
Danny Kaars 10,9 6,38
Theo Rekelhof 12,3 5,35
Berry Kwakman 9,7 8,40
Martin Schokker 10,5 8,20
Joppe Terpoorten 10,5 5,47
Nick Veerman 10,6 7,68
Jongens Jun D 80 Meter Discuswerpen
Erwin Groot 13,5 12,91
Abanoub Khamis 14,7 9,26
Thomas Kwakman 13,8 16,15
Pepijn Berkenbosch 12,9 17,30
Ricardo Aberkrom 13,6 17,22
Bouke Smits 16,0 9,98
Milan Mazurel 13,1 12,09
Jan Tuijp 12,0 20,69
Jan Rekelhof 12,4 14,41
Menno Kasteleyn 13,7 11,87
Menno Breider 14,4 9,18
Jongens Jun C 100 Meter Discuswerpen
Laurens Sombroek 14,1 20,81
Jasper Breider 16,0 17,57
Jan Kes 17,2 19,47
Jesse Kaptein 16,1 18,47
Bas Cavadino 18,0 14,59
Jongens Jun B 100 Meter Discuswerpen
Theo Kwakman 14,4 27,42
Nick Jonk 12,5 13,52
Thijs Mossel 13,1 0,00
DaniŽl Konijn 12,5 20,61
Jongens Jun A 100 Meter Discuswerpen
Nick Bouman 13,6 27,95
Danny Groot 0,0 26,41
Senioren 100 Meter Discuswerpen
Frank van Dijk 0,0 21,82
Martijn Baart 0,0 32,63
Mirjam Aberkrom 0,0 30,47
Erwin BŲkenkamp 0,0 28,23
Cees Beets 0,0 27,35

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0