Jeugdpagina A.V. Edam

UITSLAG  4e  WEDSTRIJD 
ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE PURMEREND OP 19 Juni 2013

 

Meisjes Pup C 1000 Meter Balwerpen
Estelle Sier 5:46.38 14,03
Donna Hofman 0 14,27
Santi Bosma 5:25.88 12,31
Meisjes Pup B 1000 Meter Balwerpen
Jaimy de Boer 4:34.04 16,29
Anouk Sier 4:49.25 10,17
Eva Klouwer 5:08.94 16,18
Eva Massee 4:42.15 16,16
Esmee Rossenaar 4:15.66 15,95
Faye Suurmond 4:08.84 15,82
Caitlin Wals 5:23.77 13,94
Meisjes Pup A 1000 Meter Hoogspringen
Femke Guit 4:08.32 1,05
Manon Verdonk 3:47.75 1,10
Sharon Tol 4:17.78 1,10
Naomi Butter 4:31.86 1,10
Yvonne Schokker 4:05.29 1,15
Lianne Runderkamp 4:09.39 1,15
Roos Molenaar 4:03.85 1,10
Kylie Kroon 4:25.42 1,05
Lisanne Groot 4:20.58 1,00
Merel Schilder 4:29.69 1,00
Willeke Vink 4:28.42 1,10
Tessa de Jong 4:27.35 1,25
Chantal Kwakman 4:19.96 1,00
Meisjes Jun D 1000 Meter Kogelstoten
Rosie Kroon 4:54.65 7,82
Sharita Oor 3:45.23 7,66
Eline Runderkamp 3:25.50 8,34
Rosa Bronsdijk 3:43.46 8,77
Sarah Visser 3:26.26 8,51
Yasmine Schilder 4:05.04 9,23
Mieke Smit 4:12.71 9,28
Lisa Mooijer 4:17.39 8,71
Willeke Stuijt 3:50.18 9,94
Jessica Schans 6:28.91 6,36
Meisjes Jun C 800 Meter Verspringen
Kirsten Hoekstra 3:08.89 3,57
Lieke Stuijt 3:17.67 2,99
Celine Mooijer 2:46.77 4,26
Lisa Schokker 0 4,59
Arianne Oor 3:00.83 3,38
Quinty Kroon 2:35.88 3,82
Juliët Koning 2:45.59 3,71
Jessica Schilder 2:53.67 3,91
Meisjes Jun B 800 Meter Verspringen
Rianne Kalk 3:18.92 4,06
Jongens Pup C 1000 Meter Balwerpen
Finn van Driel 4:21.45 22,14
Kamal El Ouardiji 4:33.13 16,65
Jan Runderkamp 3:57.33 26,48
Jurre Wiedijk 4:51.02 18,97
Jongens Pup B 1000 Meter Kogelstoten
Tim Tel 3:57.93 5,65
Rowan Kok 4:45.00 5,41
Jur Bakker 3:57.82 4,94
Emiel Joosten 4:01.00 4,26
Donny Griesdoorn 4:44.72 3,97
Jongens Pup A 1000 Meter Verspringen
Marnix Kolkman 3:49.79 4,51
Simon Heerze 4:21.93 3,36
Lars Bührs 3:58.78 3,56
Sam Reukers 4:02.53 3,79
Marcus Symonds 4:17.07 3,17
Quinn Vlak 4:19.77 3,13
Daan Schurink 4:30.28 3,21
Vincent Wissels 3:59.65 3,70
Jongens Jun D 1000 Meter Kogelstoten
Jordi Ouwehand 3:17.39 8,11
Johan van den Hogen 4:43.91 6,57
Mark Pannekeet 4:19.32 4,60
Ron Klouwer 4:53.13 4,56
Jongens Jun C 800 Meter Verspringen
Koen van den Hogen 3:18.43 3,13
Remon Kraakman 2:22.58 5,14
Timo Kwakman 2:49.57 3,72
Sjaak Tol 2:35.11 4,42
Jongens Jun B 800 Meter Verspringen
Niels Kwakman 2:32.10 4,91
Tim Bökenkamp 2:41.65 4,49
Overige 800 Meter Verspringen
Bouke Bouma 2:11.96 0,00

 

 

Uitslag polsstokhoogspringen:

 

Naam

Vereniging

Categorie

Hoogte

Denara Veltman

Nea Volharding

MJD

-

Melanie Koenis

A.V. Hera

MJB

1.92 m.

Jelle de Jong

A.V. Edam

JJC

2.22 m.

Sophie Koning

A.V. Edam

MJA

2.82 m.

Kees Meijer

Nea Volharding

M55

3.04 m.

Brigitte van der Kamp

GAC Hilversum

V50

3.22 m.  *

Lars Hierck

A.V. Hera

JJC

3.42 m.

Anita Karregat

A.V. Edam

Dames

3.62 m.

*        Dit had indien de wedstrijd officieel had aangemeld geweest bij de Atletiekunie en de baan al was goedgekeurd geweest een nieuw Nederlands Record geweest in de categorie Vrouwen 50 +, bij deze is dus het baanrecord bij ons hoger als het Nederlandse Record.

 

 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0