Jeugdpagina A.V. Edam



UITSLAG 4e WEDSTRIJD ONDERLINGE JEUGDCOMPETITIE
TE EDAM OP 19 JUNI 2017

OJC Lang
Meisjes Pup C (mini) Kogelstoten 600 Meter
Nikki Sier 2,70 2.55,65
Rosa Klouwer 2,20 3.08,37
Juliet Jonk 2,09 2.26,77
Tamara Lautenschutz 2,04 2.48,54
Meisjes Pup C Kogelstoten 600 Meter
Malou Jorgensen 3,47 2.28,90
Damy Baart 3,65 2.58,40
Monica Schilder 2,30 3.17,98
Jolijn Pistora 3,72 2.47,03
Hailey Schilder 2,85 2.43,94
Sascha Slegt 2,20 2.43,96
Meisjes Pup B Kogelstoten 600 Meter
Nora de Rijk 4,35 2.21,75
Katja Lautenschutz 3,40 2.34,66
Anne van Selm 4,12 2.30,37
Saar Warger 4,56 2.20,20
Fiene Jonk 4,12 2.12,00
Meisjes Pup A Verspringen 600 Meter
Donna Snoek 3,19 2.27,92
Nina Klouwer 3,21 2.35,00
Ilse Veerman 3,49 2.15,15
Sophie Nieuweboer 3,46 2.17,46
Lily Veerman 3,00 2.16,16
Claire Nieuweboer 3,09 2.38,00
Tessa Breed 2,88 2.37,29
Anouk Schilder 2,96 2.31,43
Ilse Tol 3,42 2.11,06
Anna Jonk 3,24 2.22,57
Indy Veerman 3,16 2.27,59
Yvon Zwarthoed 2,60 2.31,72
Liz Jonk 4,03 2.06,85
Lynn van Vlaanderen 3,77 2.11,78
Lieke van der Heide 3,20 2.35,48
Lara Leeda 2,87 2.33,82
Carlijn de Gans 2,53 2.41,83
Meisjes Jun D Verspringen 600 Meter
Tess Sta van Uitert 1,97 2.34,91
Madée Klein 2,89 2.21,72
Nina Bond 2,87 2.25,15
Sharon Kempe 2,15 2.29,06
Jasmijn Smit 2,19 2.39,21
Esmée Rossenaar 3,66 2.01,33
Caitlin Wals 3,34 2.24,16
Anouk Tol 3,67 1.57,44
Rosy Veerman 3,54 2.02,14
Esmee Keizer 3,33 2.22,76
Meisjes Jun C Speerwerpen (500g) 600 Meter
Femke Guit 25,97
Yvonne Schokker 18,22 2.18,19
Manon Verdonck 18,03 1.49,33
Willeke Vink 15,93 2.24,14
Daniëlle Steur 14,90 1.52,26
Meisjes Jun B Speerwerpen (500g) 600 Meter
Sharita Oor 23,36 2.08,42
Willeke Stuijt 35,66 2.00,04
Daphne Bosch 20,54 1.54,26
Liset Kolkman 26,22 1.51,79
Daphne Buikman 20,21 2.15,63
Sarah Visser 24,60 2.00,78
Jongens Pup C (mini) Kogelstoten 600 Meter
Teun Wiedijk 2,61 2.55,86
Jongens Pup C Kogelstoten 600 Meter
Lucas Bond 3,28 2.17,94
David Visser 3,63 2.18,54
Lucas Laan 3,97 2.45,33
Jongens Pup B Kogelstoten 600 Meter
Rens Buikman 4,62 2.18,64
Kay Smit 4,67 2.41,32
Jongens Pup A Verspringen 600 Meter
Jesse Joosten 3,09 2.23,50
Sven Heida 2,97 2.22,58
Sil Conijn 3,58 2.21,83
Luke Runderkamp 3,50 2.17,19
Tristan Klanker 3,42 2.14,68
Jorn Pistora 3,97 2.07,61
Boris Wiedijk 3,52 2.24,60
Jongens Jun D Verspringen 600 Meter
Jan Dijkgraaf 3,31 2.27,31
Daan Runderkamp 3,36 2.12,92
Jan Runderkamp 3,50 2.06,39
Finn van Driel 3,48 2.12,88
Jur Bakker 4,95 2.00,61
Sander Buikman 4,42 1.48,98
Emiel Joosten 3,80 2.10,00
Sem Vredevoort 3,53 2.27,30
Jelle Buikman 3,26 2.23,63
Jongens Jun C Speerwerpen (600g) 600 Meter
Daan Schurink 26,43 2.11,32
Marnix Kolkman 39,55
Jeroen van het Hof 41,10 1.42,73
Sam Reukers 24,62 2.07,63
Jongens Jun B Speerwerpen (700g)
Max Guit 46,75
Jongens Jun A Speerwerpen (800g)
Timo Kwakman 38,10
Mannen senioren Speerwerpen (800g)
Niels Kwakman 36,73
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0