Wedstrijden A.V. Edam


UITSLAGEN BAAN


LOOPWEDSTRIJDEN


UITSLAGEN VESTINGLOOP
Body Results Vestingloop
VOLGENDE EDITIE (67): ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
<<<

UITSLAG EDITIE 67: ZONDAG 6 NOVEMBER 2022

 
10 KM (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrVer./WnpltsCat.TijdstartR2R3R4
1 Bouke Bouma 1993 AV Edam Msen 34:14 5:54 9:29 9:31 9:22
2 Nico Zwarthoed 1987 AV Edam M35 35:07 5:57 9:52 9:44 9:34
3 Joost Zaunbrecher 1988 AV Edam Msen 35:22 5:54 9:33 9:53 10:04
4 Tyas Visser 1988 AV Edam Msen 35:42 5:57 9:54 9:59 9:54
5 Aaike Bouma 2001 AV Edam Msen 36:19 6:25 10:13 10:12 9:30
6 Johan Smit 1981 AV Edam M40 36:54 6:20 10:16 10:13 10:06
7 Sander Collet 1975 AV Edam M45 38:20 6:31 10:44 10:47 10:18
8 Jan Bond 1985 AV Edam M35 38:28 6:25 10:40 10:48 10:36
9 Thijs Mossel 1989 AV Edam Msen 38:40 6:30 10:46 10:48 10:39
10 Erik Beudeker 1990 AV Edam Msen 38:52 6:36 10:55 10:52 10:31
11 Léon van vlaanderen 1978 Volendam Mrecr 39:21 6:36 10:54 10:57 10:54
12 Steven Kwakman 1999 Volendam Mrecr 39:41 6:39 10:52 11:02 11:08
13 Ymme van Komen 2005 Hollandia Msen 40:16 6:33 10:54 11:09 11:42
14 John Buikman 1968 AV Edam M50 40:23 6:40 11:15 11:22 11:08
15 Jeroen Lautenschutz 1976 AV Edam M45 41:16 6:36 11:04 11:47 11:52
16 Jan Braan 1982 Volendam Mrecr 41:47 7:02 11:37 11:38 11:31
17 Robin Kras 1988 AV Edam Mrecr 42:33 7:20 11:45 11:57 11:32
18 Henry Kwakman 1971 Volendam Mrecr 42:34 7:08 12:01 11:45 11:41
19 Marco Collet 1974 Edam Mrecr 43:01 7:24 12:02 11:59 11:37
20 Martien de Graaf 1980 AV Edam M40 43:09 7:05 12:01 12:08 11:57
21 Kees Kroon 1981 Volendam Mrecr 43:12 7:14 12:00 12:04 11:56
22 Robert Mooijer 1997 Volendam Mrecr 43:13 7:10 11:56 11:59 12:08
23 Michiel Westerneng 1993 Edam Mrecr 43:32 7:26 12:01 12:07 11:59
24 Remco Slotboom 1980 AV Edam Mrecr 43:57 7:19 12:05 12:18 12:15
25 Harry Sier 1969 Edam Mrecr 43:58 7:08 12:05 12:35 12:11
26 Iwan Lautenschutz 1969 Volendam Mrecr 44:10 7:25 12:21 12:22 12:02
27 Erik Tol 1978 Purmerend Mrecr 44:23 7:25 12:22 12:22 12:15
28 Simon Sier 1980 Volendam Mrecr 44:40 7:33 12:21 12:25 12:22
29 Carlo Jonk 1987 Volendam Mrecr 44:48 7:38 12:28 12:31 12:13
30 Jan koning 1978 Volendam Mrecr 45:02 7:37 12:12 12:30 12:44
31 Niels Jonk 1976 Volendam Mrecr 45:17 7:31 12:25 12:44 12:39
32 Enno Veerman 1982 Volendam Mrecr 45:19 7:52 12:40 12:43 12:05
33 Arno van ballegooij 1968 Volendam Mrecr 45:23 7:33 12:33 12:44 12:35
34 Petra Lautenschutz-Vink 1979 AV Edam V40 45:39 7:32 12:34 12:50 12:43
35 Hein kroon 1966 Volendam Mrecr 45:50 7:36 12:40 12:47 12:48
36 Martin Hoogland 1986 Volendam Mrecr 45:50 7:36 12:40 12:47 12:48
37 Roy vd Valk 1989 Volendam Mrecr 45:59 7:40 12:31 12:54 12:54
38 Thomas Kwakman 1994 Volendam Mrecr 46:03 8:13 13:12 12:36 12:03
39 Gina van Riesen 1977 AV Edam V40 46:08 7:32 12:38 12:56 13:03
40 Evert Jan Visser 1969 Volendam Mrecr 46:36 7:49 12:34 13:06 13:09
41 Edwin Hoogland 1979 Edam Mrecr 46:38 7:29 12:40 13:16 13:15
42 Dirk van Zalinge 1959 AV Edam M60 46:40 7:38 13:15
43 Margriet Sta van Uitert 1978 AV Edam V40 46:41 7:40 12:54 12:59 13:09
44 Martine van Zalinge 1993 Edam Vrecr 46:45 8:20 13:17 12:46 12:24
45 Richard van Rijn 1977 Volendam Mrecr 46:48 8:11 12:49 12:57 12:52
46 Heleen de Vreede 1997 AV Edam Vrecr 46:52 7:46 13:08 13:03 12:57
47 Saskia Veerman 1981 Volendam Vrecr 47:02 7:52 12:59 13:03 13:10
48 Joris Westerneng 1996 Edam Mrecr 47:31 8:18 13:10 13:17 12:48
49 Martine Schilder 1981 Volendam Vrecr 47:42 7:40 12:59 13:25 13:39
50 Herman Tol 1984 Volendam Mrecr 47:45 8:32 13:14 13:06 12:54
51 Helmus de Kruijff 1965 Oosthuizen Mrecr 48:05 8:17 13:12 13:19 13:18
52 Eduard van der Linde 1958 Monnickendam Mrecr 48:06 7:58 13:05 13:27 13:38
53 Hilly Jonk 1955 AV Edam V65 48:47 8:12 13:32 13:40 13:25
54 Koen van Raalte 1994 Volendam Mrecr 48:49 8:22 13:31 13:38 13:19
55 Johan Laan 1979 Middelie Mrecr 48:54 7:42 13:17 13:49 14:06
56 Ellen Hooghiemstra 1969 Edam Vrecr 49:17 8:23 13:23 13:47 13:45
57 Ger Klouwer 1969 Edam Mrecr 49:47 8:23 13:22 13:54 14:09
58 Aliza Kroon 1996 AV Edam Vrecr 50:39 8:44 14:16 14:07 13:34
59 Ruud Kras 1982 Volendam Mrecr 50:45 8:43 13:51 14:04 14:07
60 Mariska Bond 1978 AV Edam Vrecr 50:49 8:19 14:19 14:06 14:08
61 Yvonne Bond 1975 Volendam Vrecr 50:52 8:46 14:13 14:08 13:46
62 Krista Molekamp 1981 Edam Vrecr 50:56 8:32 14:08 14:08 14:10
63 Jeroen de Liefde 1982 Wilnis Mrecr 51:04 8:34 14:13 14:25 13:53
64 Reinier Stijvers 1964 AV Edam Mrecr 51:28 8:22 14:25 14:43 14:01
65 Nico Kras 1954 Volendam Mrecr 51:42 8:29 14:17 14:31 14:26
66 Cees Haan 1946 AV Edam M75 52:05 8:46 14:26 14:25 14:29
67 Sandra Butter 1967 AV Edam V55 52:12 8:24 13:22 14:01 16:26
68 Aline Steur 1987 Volendam Vrecr 52:19 9:14 14:40 14:41 13:44
69 Suzanne koning 1979 Volendam Vrecr 52:27 9:14 14:40 14:41 13:53
70 Marije Vleugel 1978 Edam Vrecr 52:32 8:48 14:46 14:42 14:17
71 Elsa Lautenschutz 1967 Volendam Vrecr 52:37 8:52 14:21 14:40 14:45
72 Andre Veerman 1976 Volendam Mrecr 52:57 9:18 14:58 14:23 14:20
73 Willem Brommersma 1955 AV Edam Mrecr 53:52 9:13 15:01 14:58 14:41
74 Annita Kunst 1960 Edam Vrecr 54:02 9:13 15:02 14:57 14:52
75 Greetje Veerman-Snoek 1954 AV Edam Vrecr 54:29 9:15 15:10 15:12 14:54
76 Willeke Kwakman 1967 AV Edam Vrecr 54:35 9:15 15:10 15:12 14:59
77 Bas van Montfort 1968 Edam Mrecr 54:46 9:16 14:59 15:03 15:29
78 Maico de Boer 2000 Purmerend Mrecr 55:02 8:07 15:05 16:51 15:02
79 Marga Tol 1968 Volendam Vrecr 55:24 9:20 15:32 15:15 15:19
80 Natasja Steur 1975 AV Edam Vrecr 56:28 9:19 15:34 15:51 15:46
81 Ronald Plat 1965 AV Edam M55 57:09 8:49 14:38 15:28 18:15
82 Theo Mossel 1954 AV Edam M65 57:19 9:50 15:52 15:46 15:52
83 Jan van Zalinge 1955 avVN M65 58:23 9:43 15:57 16:14 16:30
84 Ronald Heijeler 1954 Purmerend Mrecr 1:00:34 10:26 16:48 16:58 16:24
85 Dirk Langerveld 1961 Volendam Mrecr 1:00:47 9:47 16:26 17:50 16:45
86 Rainer Mucha 1965 Edam Mrecr 1:00:56 9:53 16:11 17:18 17:36
87 Anja Rooze 1967 AV Edam Vrecr 1:01:20 10:19 16:56 17:02 17:03
Sander Buikman 2004 AV Edam Msen DNF 6:38 11:34
John Kaars 1969 Loopie Loopie M50 DNF 7:36 12:37
Gertjan Visser 2004 AV Edam Msen DNF 9:58 22:03
Angelic Visser 1967 AV Edam V55 DNF 9:58 22:09
Henky Overeem 1946 Volendam Mrecr DNF 11:32


3 MIJL (inclusief rondetijden)
Pl.NaamGebJrWoonplaatsCat.Tijdstartronde
1 Jelle Buikman 2004 AV Edam Mannen 19:36 8:04 11:33
2 Peter van Dijk 1998 Volendam Mannen 20:42 8:37 12:05
3 Niels Kwakman 1996 Volendam Mannen 20:56 8:54 12:03
4 Timo Steinmetz 2005 AV Edam Mannen 22:49 8:25 14:24
5 Robin bakker 1997 AV Edam Mannen 26:21 10:54 15:27
6 Lorenzo de Boer 1992 Purmerend Mannen 28:07 10:55 17:12
7 Sharita Oor 2001 Edam Vrouwen 28:09 11:50 16:19
8 Diego de Boer 1993 Purmerend Mannen 36:44 15:59 20:45
9 André de Boer 1964 Purmerend Mannen 37:34 16:01 21:34
10 Elvira de Boer 1990 Purmerend Vrouwen 37:34 16:01 21:34


2 km (2009-2012)
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1 Youri Schilder AV Edam jongens 8:29
2 Sam Collet 2011 Edam jongens 8:45
3 Sarah Smit AV Edam meiden 8:46
4 Saar Smits AV Edam meiden 8:57
5 Sebas Garms AV Edam jongens 9:30
6 Louise Laan AV Edam meiden 9:34
7 Fenna Karregat AV Edam meiden 9:34
8 Tamara Lautenschutz AV Edam meiden 9:35
9 Fien Klein AV Edam meiden 9:40
10 Mylène van Riesen AV Edam meiden 10:11
11 Olivia de Boer AV Edam meiden 10:13
12 Jelle Schoute 2012 Edam jongens 10:19
13 Stef Leeflang AV Edam jongens 10:38
14 Kick Laan AV Edam jongens 10:40
15 Brenn Atherton AV Edam jongens 10:55
16 Finn Diepenhorst AV Edam jongens 11:28


1 km 2013 en jonger
PlaatsNaamGebJrVereniging/WnpltsCategorieTijd
1 Max Knook AV Edam jongens 4:22
2 Tobias Schultze AV Edam jongens 4:31
3 Isabella Groot AV Edam meiden 4:36
4 Fayline Groot AV Edam meiden 4:36
5 Juliette Schellevis AV Edam meiden 4:38
6 Floris de Boer AV Edam jongens 4:39
7 Liam Wulder AV Edam jongens 4:39
8 Vic Rijswijk AV Edam jongens 4:40
9 Roan Karregat 2014 Volendam jongens 4:41
10 Wouter ten Hagen AV Edam jongens 4:49
11 Ellin Rijswijk 2015 AV Edam meiden 4:58
12 Lenn Diepenhorst AV Edam jongens 5:02
13 Finn Vijver AV Edam jongens 5:03
14 Mike Buijs AV Edam jongens 5:06
15 Lucía Ouwehand AV Edam meiden 5:12
16 Lexi Knook AV Edam meiden 5:13
17 Nick Leeflang AV Edam jongens 5:19
18 Brandon Tol AV Edam jongens 5:25
19 Lars Wolke AV Edam jongens 5:26
20 Kay Sinselmeijer AV Edam jongens 5:27
21 Mikaylo de Boer 2014 Purmerend jongens 5:28
22 Simon Regter AV Edam jongens 6:13
23 Carmen Bond AV Edam meiden 6:27
24 Jacob Veerman AV Edam jongens 6:53
25 Julia Bond 2018 Volendam meiden 7:39
Body Results footer
 
Webbeheerder Cees Beets � 1998 - 2020 www.avedam.nl v4.0